Banaby.pl   »   Meble dziecięce   /   Biblioteczki, regały i półki   /   Półki   /   Półka wisząca POP

zniżki

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Półka wisząca POP

Piękne i nowoczesne półki są bardzo przydatne i znajdą zastosowanie w każdym domu. Służą nie tylko do przechowywania różnych rzeczy, ale bardzo często pełnią .. więcej

Nasza cena: od 1 022,4 Zł
Pierwotna cena: od 1 131,7 Zł
Ocena produktu
4.8
21 Ocena produktu


Półka wisząca POP

Piękne i nowoczesne półki są bardzo przydatne i znajdą zastosowanie w każdym domu. Służą nie tylko do przechowywania różnych rzeczy, ale bardzo często pełnią również funkcję dekoracyjną. Takie są właśnie półki z kolekcji Beep inspirowanej współczesnymi trendami, które odznaczają się nowoczesnością i oryginalnością.

Półki przeznaczone są dla dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych. Wyglądają pięknie zarówno w pokoju dziecięcym, jak i sypialni czy salonie.

Kolekcja mebli Beep jest bardzo nowoczesna i uniwersalna. Szafka w połączeniu z innymi meblami nadaje wnętrzu wyjątkowy klimat.

Meble dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można je dopasować do wystroju każdego wnętrza. Kolekcja mebli Beep ze względu na swój charakter pasuje również do nowoczesnych mieszkań, w których króluje styl Glamour.

Półka posiada trwały system mocowania, dzięki czemu można ją zawiesić praktycznie na każdej ścianie. Wyposażona jest w uchwyty z możliwością podwójnego zawieszenia.

Konstrukcja mebla wykonana została z płyty meblowej w ciemnoszarym kolorze (Graf). Fronty składają się z lakierowanej płyty MDF i dostępne są w kolorze jasnoszarym (POP), ciemnoszarym (GRAF) lub naturalnym fornirze dębowym (OAK). Okres realizacji zamówienia wynosi siedem tygodni.

więcej marki: Timoore

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.8
21 klientów
głosowało