Banaby.pl   »   Meble dziecięce   /   Biblioteczki, regały i półki   /   Półki   /   Szafka wisząca OAK

zniżki

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Szafka wisząca OAK

Wielu z nas lubi nie tylko praktyczne, ale i oryginalne meble. Taka jest właśnie kolekcja mebli Beep inspirowana współczesnymi trendami, która łączy w sobie .. więcej

Nasza cena: od 654,2 Zł
Pierwotna cena: od 734,8 Zł
Ocena produktu
4.5
21 Ocena produktu


Szafka wisząca OAK

Wielu z nas lubi nie tylko praktyczne, ale i oryginalne meble. Taka jest właśnie kolekcja mebli Beep inspirowana współczesnymi trendami, która łączy w sobie funkcjonalność i wyjątkowy design.

Meble z tej kolekcji przeznaczone są dla dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych. Wyglądają pięknie zarówno w pokoju dziecięcym, jak i sypialni czy salonie.

Szafka wisząca połączona z innymi meblami z kolekcji Beep stworzy we wnętrzu wyjątkową i ponadczasową kompozycję. Bardzo ciekawy efekt można uzyskać poprzez zestawienie dwóch lub trzech szafek obok siebie. Wszystko zależy od własnych potrzeb i pomysłowości.

Szafka zawieszana jest na ścianie za pomocą trwałego systemu mocowania, co pozwala zaoszczędzić trochę miejsca na podłodze. Delikatne kolory oraz żywe i wyraziste detale doskonale ze sobą współgrają.

Meble dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można je dopasować do wystroju wnętrza. Kolekcja mebli Beep przeznaczona jest przede wszystkim do pokoju nastolatka, jednak ze względu na swój charakter pasuje również do nowoczesnych mieszkań, w których króluje styl Glamour.

Konstrukcja mebla wykonana została z płyty meblowej w ciemnoszarym kolorze (Graf). Fronty składają się z lakierowanej płyty MDF i dostępne są w kolorze jasnoszarym (POP), ciemnoszarym (GRAF) lub naturalnym fornirze dębowym (OAK). Okres realizacji zamówienia wynosi siedem tygodni.

więcej marki: Timoore

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.5
21 klientów
głosowało