Banaby.pl   »   Meble dziecięce   /   Dywany   /   Dywany piankowe   /   Dziecięcy piankowy dywan - owoc raj + gospodarstwo

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Dziecięcy piankowy dywan - owoc raj + gospodarstwo

Dzieci pianka dywan z motywem gospodarstwie zwierząt jest wielki dla dzieci do zabawy. Dywan jest wykonany z materiału hipoalergiczne i nie zawierają .. więcej

Nasza cena: 198,9 Zł
Ocena produktu
4
0 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
5989-0 rozmiar - 150x180x1 198,9 Zł chwilowo wyprzedane

Dziecięcy piankowy dywan - owoc raj + gospodarstwo

Dzieci pianka dywan z motywem gospodarstwie zwierząt jest wielki dla dzieci do zabawy. Dywan jest wykonany z materiału hipoalergiczne i nie zawierają substancji niebezpiecznych (testowane na zgodność z wymaganiami norm europejskich EN-71). Jest ona odpowiednia dla dzieci i niemowląt. To zapewnia dużo miejsca do zabaw dla dzieci.

Gęsta piana ma doskonałe właściwości izolacyjne, a także chroni dziecka w razie upadku. Idealnie absorbuje wstrząsy. Pianka jest ponadto łatwe do czyszczenia i konserwacji. Wystarczy przetrzeć wilgotną gąbką i brud nie ma.

Dywan nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz i może być używana w pokoju, pokoju dziecięcego dla dzieci lub na boiskach zewnętrznych. technologia druku Selfkość stosowany w dywanach, zapewnia stabilność i trwałość koloru. Kolory są pełne życia, ze wszystkimi szczegółami.

Dywan jest kompaktowy i łatwy do przenoszenia.

Podkładka ma grubość 1 cm i składa się z pięciu warstw: zewnętrznej warstwy laminowane druku kolorowego (zmywalna warstwa pianki (wysokiej izolacyjności cieplnej i ochrony w razie upadku), film, druga warstwa pianki, film dolna warstwa z nadrukiem koloru.

Wymiary dywanów: 180x200 cm
Kształt: prostokąt
Kolor: zielony

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4
0 klientów
głosowało