Banaby.pl   »   Dekoracje   /   Firanki i zasłony   /   Firanki   /   Firanka dla dzieci Baby Ball, ecru

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Firanka dla dzieci Baby Ball, ecru

Firanki są bardzo popularnym elementem w wielu domach. Pełnią funkcję dekoracyjną i chronią przed zimnem, które może przedostawać się przez szczeliny w .. więcej

Nasza cena: od 31,8 Zł
Ocena produktu
4.1
21 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
6674-0 150x160 cm 31,8 Zł chwilowo wyprzedane
6674-2 250x160 cm 43,5 Zł chwilowo wyprzedane
6674-3 150x240 cm 41,8 Zł chwilowo wyprzedane

Firanka dla dzieci Baby Ball, ecru

Firanki są bardzo popularnym elementem w wielu domach. Pełnią funkcję dekoracyjną i chronią przed zimnem, które może przedostawać się przez szczeliny w oknach.

Nowoczesna, oryginalna i stylowa firanka Baby Ball stała się hitem w USA. Teraz i Ty możesz ją mieć w swoim domu! Firanka składa się z miękkich, puszystych i kolorowych kulek, które ożywią i rozjaśnią idealnie wnętrze.

Można ją zawiesić na dwa sposoby, tj. wsunąć na karnisz rurkowy lub przymocować za pomocą żabek i efektownie pomarszczyć. Górna część firanki jest dopasowana kolorystycznie do kuleczek, dzięki czemu całość doskonale ze sobą współgra. Firanka nie strzępi się, dlatego można ją skracać w zależności od potrzeby, a także formować dowolne kształty i wzory. Do dyspozycji są różne warianty kolorystyczne.

Baby Ball pasuje do każdego pokoju dziecięcego, a także do sypialni, biura, salonu czy kącika zabaw. Przeznaczona jest zarówno dla młodszych dzieci, jak i młodzieży czy osób dorosłych.

Firanka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które nie odbarwiają się, nie tracą koloru i odznaczają się długą trwałością. Firanka umożliwia tworzenie różnych kombinacji kolorystycznych i symetrycznych. Można ją prać ręcznie w specjalnej siatce w temperaturze 30°C.

Wymiary:

- odległość między poszczególnymi sznurkami wynosi 5 cm

- szerokość otworów na karnisz rurkowy 7 cm

Materiał:

- 80% bawełny

- 20% poliestru

Kolor: brązowy, różnokolorowe kombinacje

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.1
21 klientów
głosowało