BLACK FRIDAY ZNIŻKI NAWET 50% »

Banaby.pl   »   Meble dziecięce   /   Komody i szafy   /   Komody   /   Pierś Lotti - 3 szuflady

Rabaty

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Pierś Lotti - 3 szuflady

Trzeba wziąć dziecka pokój wnętrza nowoczesne, piękne i kolorowe składowania? Ale wiesz, po co dokładnie dotykać, rynek ma tak wiele opcji. Polecamy piękny .. więcej

Nasza cena: od 915,7 Zł
Pierwotna cena: od 1 017,5 Zł
Ocena produktu
4.4
17 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
14354-0 komoda 1 017,5 Zł 915,7 Zł w magazynie 1 sztuka od razu
14354-2 przewijak 197,2 Zł 2-4 tygodnie

Pierś Lotti - 3 szuflady

Trzeba wziąć dziecka pokój wnętrza nowoczesne, piękne i kolorowe składowania? Ale wiesz, po co dokładnie dotykać, rynek ma tak wiele opcji. Polecamy piękny kredens Lotti.

Jest to nowoczesne i piękne miejsca do przechowywania, co jest bardzo praktyczne, dobrze móc dostroić każde wnętrze. Jednocześnie będzie można przechowywać wszystko, czego potrzeba. Zabawki, ubrania dla dzieci i tak dalej.

Co więcej, komoda jest możliwe do zmiany rozszerzenia. można umieścić po prawej lub lewej strony, czy można mieć go w środku. Oszczędzając w ten sposób przestrzeń, zmieniając rozszerzenie pozostawia żadnych śladów, więc jest w porządku, aby usunąć.

Pierś oferuje trzy przestronne szuflady, w której można zaoszczędzić naprawdę wszystko, czego potrzebujesz. Może być zamontowany na ścianie, jest bezpieczny, jest zgodny z europejskimi normami bezpieczeństwa, więc jest to idealne dla wszystkich dzieci.

Skrzynia Lotti jest wykonana z materiału wysokiej jakości, zwłaszcza z wysokiej jakości laminatu. Jest on odporny na uszkodzenia wilgoci. To wspaniałe dla wszystkich dzieci, łatwe w utrzymaniu. Nogi wykonane są z drewna dębowego.

Komoda jest również wyposażona w szyny Blum to powolne zamykanie szuflady. Dzięki drobnym białym kredens jest uniwersalny, nadaje się do wszystkich pokoikach, dla dzieci, studentów, dla chłopców i dla dziewcząt.

Pierś Lotti to nie jedyny element kolekcji meblowych Lotti. Więc można kupić więcej sztuk i stworzenie kompleksowego i jednolitego pokój wygląd. Dostępne w łóżku, zmiana karty i tym podobne.

Wymiary szuflad:

- 50 cm, głębokość:

- Szerokość: 107 cm

- wysokość: 96 cm

Wymiary pakowania bitów:

- wysokość: 8 cm

- długość: 77,6 cm

- szerokość: 59,6 cm

więcej marki: Bellamy

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.4
17 klientów
głosowało