Banaby.pl   »   Meble dziecięce   /   Komody i szafy   /   Szafy   /   odzież gabinet Lotti

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - odzież gabinet Lotti

Do wnętrza pokoju dla dzieci jest konieczne do przechwytywania piękne i nowoczesne meble, które ożywić i wzmocnić każdego pomieszczenia. Szafa jest nie tylko .. więcej

Nasza cena: 1 353,9 Zł
Ocena produktu
4.6
14 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
14368-0 odzież gabinet Lotti 1 353,9 Zł w magazynie 2-5 sztuk

odzież gabinet Lotti

Do wnętrza pokoju dla dzieci jest konieczne do przechwytywania piękne i nowoczesne meble, które ożywić i wzmocnić każdego pomieszczenia. Szafa jest nie tylko nowoczesny, ale również bardzo praktyczne.

Szafa Lotti to idealne rozwiązanie, jest bardzo piękne, nowoczesne i wysokiej jakości. Produkowana jest z wysokiej jakości materiałów, z wysokiej jakości laminatu, która jest odporna na uszkodzenia i wilgoci.

Nogi są szafy z drewna dębowego. Cała szafa jest bardzo łatwe do utrzymania w czystości, co z pewnością docenią w przedszkolu. Jeśli chodzi o dvoudvéřovou szafę, gdzie zapisać wszystkie swoje dzieci.

Ogólnie rzecz biorąc Szafka dzieli się na trzy części. Posiada paski, półki i szuflady się. Szuflada wyposażona jest w równoległych szyn Blum, który jest wyposażony w system do powolnego zamykania szuflad. System otwierania drzwi jest za pomocą "push to open".

Znajdziesz również w szafie rod, na którym można powiesić ubrania na wieszaku. Szafka ma cztery półki profesjonalistów tornými, trzech które można przesunąć i dopasować wysokość. Znajdziesz się, że jest to również jeden z półki, czyli przez całą grubość obudowy.

Wymiary:

-Szerokość: 117 cm wysokie

-Wysokość: 203 cm wysokie

-Głębokość: 50 cm

więcej marki: Bellamy

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.6
14 klientów
głosowało