Banaby.pl   »   Meble dziecięce   /   Komody i szafy   /   Szafy   /   połączony szafa gabinet UNI 3

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - połączony szafa gabinet UNI 3

Trzeba kupić wnętrze szafy, ale to będzie piękne, kolorowe, ale również bardzo praktyczne? Które będą miały wystarczająco dużo miejsca? Wtedy jesteś na .. więcej

Nasza cena: od 498,9 Zł
Ocena produktu
4.4
9 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
7699-0 zielony 498,9 Zł 4-6 tygodni
7699-2 fioletowy 498,9 Zł 4-6 tygodni
7699-3 pomarańczowy 498,9 Zł 4-6 tygodni

połączony szafa gabinet UNI 3

Trzeba kupić wnętrze szafy, ale to będzie piękne, kolorowe, ale również bardzo praktyczne? Które będą miały wystarczająco dużo miejsca? Wtedy jesteś na właściwym miejscu!

W połączeniu szafa UNI 3 nowoczesny piękny kolor i nadaje się do wszystkich wnętrz. Jest uniwersalna, więc jest idealny dla wszystkich wnętrz do holčičího sali i chłopców pokoju.

To meble, które jest stylowe i nowoczesne kolory. Coimbra barwę popiołu, który jest połączony z zielony, purpurowy lub pomarańczowy. Wybrać dokładnie tak, jak chcesz.

W połączeniu szafa wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, LTD z wytrzymałego materiału, który jest bardzo łatwy w utrzymaniu. Mebel ma zaokrąglone kształty, dzięki czemu jest bezpieczny dla dzieci i zminimalizować ewentualne obrażenia.

Możliwe jest także szafa łączyć z innymi meblami z kolekcji Ultimo. Można kupić kredens, łóżko, półki, biurka, półki i tak dalej. Wnętrze jest nowoczesne i kompleksowe.

wymiary:

- wysokość: 187 cm

- szerokość 80 cm

- głębokość 39 cm

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.4
9 klientów
głosowało