Banaby.pl   »   Łóżka dla dzieci   /   Piętrowe   /   Dziecięca kondygnacja łóżko Segan zielony

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Dziecięca kondygnacja łóżko Segan zielony

Łóżko jest podstawą każdego wnętrza, jest koniecznością dla wszystkich, dla dorosłych i dla dzieci. W związku z tym jest ważne, aby wybrać dobrej jakości dla .. więcej

Nasza cena: od 2 987,0 Zł
Ocena produktu
4.5
13 Ocena produktu


Polecamy również:

Dziecięca kondygnacja łóżko Segan zielony

Łóżko jest podstawą każdego wnętrza, jest koniecznością dla wszystkich, dla dorosłych i dla dzieci. W związku z tym jest ważne, aby wybrać dobrej jakości dla dzieci i stałe łóżko, które będą korzystać dzieci zádíčkům i rozwoju całego ciała.

Łóżko na antresoli dla dzieci Segan jest dokładnie to, czego dzieci potrzebują. Ma ładny kolor zielony, który może rozjaśnić każde wnętrze, chłopiec i dziewczynka. Łóżko nadaje się dla wszystkich dzieci, starszych i młodszych nastolatków.

Łóżko na antresoli dla dzieci to nowoczesny, piękny i również bardzo praktyczne, Dolna leżanka jest powszechne i możliwe jest także wykorzystanie jej jako łóżko podwójne. Nadaje się do wnętrza wszystkich dzieci, zwłaszcza tych, które są małe, to pozwoli zaoszczędzić miejsce.

Dolna leżanka ma wygodne półki, gdzie jest to możliwe odłożyć wszystko, co powinno być. Dzieci mogą zapisać takie jak książki, płyty CD, zabawki, telefon komórkowy, budzik i coraz więcej małych rzeczy, które dzieci muszą mieć pod ręką.

Łóżko piętrowe ma także piękne kroki, które dzieci się na łóżko piętrowe. Kroki są zmienne, można je umieścić po prawej lub po lewej stronie. Pełnić funkcję miejscach przejścia, ale również w sposób półki, gdzie można zapisać wiele rzeczy.

Dla dzieci Loft łóżko jest wykonane z wysokiej jakości materiałów, które utrzymują wysokiej jakości łóżko, solidne wzmacniane i stałe. Wykonana jest z płyty laminowanej. Górne łóżko obciążenia jest do 100 kilogramów, Dolna leżanka ma wagę do 150 kg.

W pakiecie znajdziecie oprócz łóżka ramy również, schody, które są używane w tym samym czasie jako półki, szuflady, stojaki. Jeśli kupisz drugi wariant, w pakietach znajdziesz dwa materace. Góry jest z bawełny i powłoki neprošívaném, dno jest wiosna i dwustronne.

Wymiary:

-materac: 200 x 90 x 8 cali

-w dolnej części materaca: 200 x 120 x 15 cm

-Zaleca się wysokość materac: 8-10 cali

-Długość zewnątrz łóżka: 208 cale

-Szerokość łóżka zewnętrzna: 130 cali

-Wysokość zewnętrzna łóżka: 145 cm wysokie

-Długość schodów zewnętrznych: 54 cale

-Szerokość schodów zewnętrznych: 104 cale

-schody zewnętrzne Wysokość: 145 cm wysokie

-Długość schodów zewnętrznych: 262 cm

-Szerokość zewnętrzna schodów: 130 cali

-Wysokość zewnętrzna schodów: 145 cm wysokie

-Wysokość górnej części materaca: około 129 cale

-Wysokość dolnej materaca: 40 cm

Wymiar łóżka: 200x90 cm, 200x120 cm
kolor łóżka: białe, zielone
Dodatkowe cechy łóżka: piętrowe, z szufladą, z materace i rusztem, z materacem, z rusztem
Materiał łóżka: laminat

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.5
13 klientów
głosowało