Banaby.pl   »   Łóżka dla dzieci   /   Piętrowe   /   Dziecięca kondygnacja łóżko z półka Antonio

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Dziecięca kondygnacja łóżko z półka Antonio

Piękny i bardzo praktyczny nowoczesne łóżko nie tylko młodszych, ale także starsze łodzie z dziećmi bardzo popularne. Prosta konstrukcja pasuje do każdego .. więcej

Nasza cena: od 2 024,2 Zł
Ocena produktu
4.6
13 Ocena produktu


Dziecięca kondygnacja łóżko z półka Antonio

Piękny i bardzo praktyczny nowoczesne łóżko nie tylko młodszych, ale także starsze łodzie z dziećmi bardzo popularne. Prosta konstrukcja pasuje do każdego przedszkola. Łóżko wykonane jest z drewna sosnowego w połączeniu z wysokiej jakości płyty MDF. Na półce, która jest częścią łóżka, dzieci mogą opóźnić, na przykład książek, czasopism, zabawek i innych drobnych przedmiotów.

Wymiary (długość / szerokość / wysokość):

- wymiary zewnętrzne: 210/94/160 cm - 230/104/160 cm - materac 180/80/8 cm - 200/90/8 cm - materace na wysokości 132 cm, - w dolnej części materaca, na wysokości 37 cm - wymiar pomiędzy około 84 cm materace

Łóżko jest wykonany zgodnie ze standardami UE. 3 jest lakierowane, to jest odporna na ścieranie i uszkodzenia. Lakiery i farby są przyjazne dla środowiska i zdrowia. Lak łóżko wpada do najwyższej klasy bezpiecznych dla środowiska farbami „E”.

łóżka:

- rama

- kratki 20/70 mm

- 2 materace poliuretanowe

- 2 szuflady na kółkach

Uwagi do kosza zawsze wskazywać, która strona powinna być drabina. (neuvedenozależnie od tego, takich jak zdjęcia lub odwrotnie) jest 80 miejsc kg Pojemność na każdym piętrze.

kolor łóżka: białe, inny kolor
Dodatkowe cechy łóżka: piętrowe, z szufladą
Materiał łóżka: drewno / laminat

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.6
13 klientów
głosowało