Banaby.pl   »   Łóżka dla dzieci   /   Piętrowe   /   Łóżko piętrowe Ourbaby Marco II

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Łóżko piętrowe Ourbaby Marco II

Łóżko piętrowe Ourbaby Marco II wykonane jest z drewna sosnowego i pasuje do każdego pokoju dziecięcego oraz mniejszych pomieszczeń. Posiada trwałą, stabilną .. więcej

Nasza cena: od 1 716,8 Zł
Ocena produktu
4.6
13 Ocena produktu


Łóżko piętrowe Ourbaby Marco II

Łóżko piętrowe Ourbaby Marco II wykonane jest z drewna sosnowego i pasuje do każdego pokoju dziecięcego oraz mniejszych pomieszczeń. Posiada trwałą, stabilną konstrukcję, która zapewnia dziecku spokojny i bezpieczny sen.

Łóżko pokryte jest trzema warstwami ekologicznego i antyalergicznego lakieru, który nie wydziela żadnych zapachów, a także odznacza się wysoką odpornością na zmiany warunków atmosferycznych. Lakier należy do najwyższej klasy lakierów ekologicznych "Ekologicznie bezpieczny E".

Lakiery nie zawierają żadnych domieszek aromatycznych, takich jak toulen czy ksylen, ani też jakichkolwiek substancji rakotwórczych czy toksycznych. Potrójna warstwa lakieru chroni łóżko przed zadrapaniami lub innymi uszkodzeniami. Powierzchnia mebla jest bardzo twarda. 

Łóżko posiada barierki, które można w każdej chwili zdemontować. W nocy barierki chronią dzieci przed upadkiem. Mebel posiada certyfikat "Instytutu Technologii Drewna w Poznaniu", który jest niezbędny do wprowadzenia tego typu wyrobu do sprzedaży w Unii Europejskiej.

Nośność wynosi 80 kilogramów/łóżko. Mebel można rozłożyć na dwa odrębne łóżka. W skład łóżka wchodzi również drabinka, którą można zamontować z prawej lub lewej strony.

W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA PROSIMY OKREŚLIĆ STRONĘ MONTAŻU DRABINKI!

Opakowanie zawiera:

- 2 materace poliuretanowe z pokrowcem bawełnianym na zamek błyskawiczny

- stelaże

- 2 szuflady na kółkach

kolor łóżka: naturalne
Dodatkowe cechy łóżka: piętrowe, z barierką, z szufladą
Materiał łóżka: drewno lite
więcej marki: Ourbaby

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.6
13 klientów
głosowało