Banaby.pl   »   Łóżka dla dzieci   /   Z barierką   /   Dziecięca łóżko z bariera Ourbaby - hard cider

zniżki

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Dziecięca łóżko z bariera Ourbaby - hard cider

Piękny kolor łóżko i ponadczasowy design jest idealnym wyborem dla każdego pokoju dziecięcego. Dzieci pokochają ten łóżko! I będę kochać i rodzice nie tylko ze .. więcej

Nasza cena: od 520,1 Zł
Pierwotna cena: od 654,5 Zł
Ocena produktu
4
0 Ocena produktu


Dziecięca łóżko z bariera Ourbaby - hard cider

Piękny kolor łóżko i ponadczasowy design jest idealnym wyborem dla każdego pokoju dziecięcego. Dzieci pokochają ten łóżko! I będę kochać i rodzice nie tylko ze względu na funkcjonalność, łatwość montażu i komfortu jakie zapewnia.

jest wykonana z płyt laminowanych i ruszt złoża jest drewno sosnowe (4 x 2 cm), co pomaga w jego łóżko nośności, która wynosi około 120 kg. Selfko rodzice, więc bez obawy o uszkodzenie łóżku dziecka może usiąść lub położyć się.

Zdejmowana bariery, która ma łóżko dla dzieci, może być wprowadzony po obu stronach łóżka. Za dnia, łóżko staje się przestrzeń dla dzieci do zabawy i odpoczynku iw nocy on ponownie spełniać swoją funkcję ochronną i chroni dzieci przed wypadnięciem z łóżka.

Jest wyposażone w certyfikaty bezpieczeństwa i spełniają normy europejskie.

Do jednego z zalet obejmować okładzinę gumową. Znajduje się na obu powierzchniach łóżka po ich obwodzie. Gumowy wykończenia chroni DNA przed szkodą a uszkodzeniem. Płotki nie wymaga kleju klej trzyma dobrze nawet bez niego.

Pakiet zawiera łóżka 100 cm długości barierowych i rusztu. Materac nie zostały uwzględnione. neuvedeno można go kupić osobno w kategorii MATTRESS gdzie można wybrać właściwy według własnych upodobań!

Złoże to:

- 140x70 cm

- 160x70 cm

- 160x80 cm

- 180x80 cm

- 200x90 cm

Dodatkowe cechy łóżka: z barierką, z szufladą, bez nadruku
więcej marki: Ourbaby

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4
0 klientów
głosowało