Banaby.pl   »   Łóżka dla dzieci   /   Z barierką   /   Łóżko dla dziecka Klara

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Łóżko dla dziecka Klara

Wysokiej jakości łóżko Klara wykonane zostało z drewna sosnowego, pokrytego trzema warstwami lakieru. Jest to bardzo bezpieczne łóżko, które spodoba się .. więcej

Nasza cena: od 1 031,7 Zł
Ocena produktu
4.6
20 Ocena produktu


Łóżko dla dziecka Klara

Wysokiej jakości łóżko Klara wykonane zostało z drewna sosnowego, pokrytego trzema warstwami lakieru. Jest to bardzo bezpieczne łóżko, które spodoba się wszystkim dzieciom. Posiada certyfikat "Instytutu Technologii Drewna w Poznaniu", który jest niezbędny do wprowadzenia tego typu wyrobu do sprzedaży w Unii Europejskiej.

Fronty szuflad wykonane są z drewna litego, ściany boczne z laminatu. Łóżko wyposażone jest także w barierkę, która może być zamontowana z prawej lub lewej strony. Kolor został przedstawiony na zdjęciu i składa się z odcieni Dąb i Capri.

Łóżko posiada potrójną warstwę lakieru, który nie wydziela nieprzyjemnych zapachów, jest całkowicie ekologiczny, antyalergiczny i odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Lakier należy do najwyższej klasy lakierów ekologicznych "Ekologicznie bezpieczny E", nie zawiera żadnych domieszek aromatycznych, takich jak toulen czy ksylen, ani też jakichkolwiek substancji rakotwórczych czy toksycznych. Powierzchnia łóżka jest odpowiednio twarda i wytrzymała, a trzy warstwy lakieru zapewniają dodatkową ochronę przed uszkodzeniem.

Łóżko dostępne jest w wielu wariantach kolorystycznych, które można dopasować do wystroju wnętrza, np. naturalna sosna, dąb, mahoń, olcha, olcha miodowa, calvados, ciemna grusza, orzech, buk, bordo, biały, pomarańczowy, niebieski, różowy, oliwkowy i waniliowy. Pełna paleta kolorów została przedstawiona na zdjęciu. W uwagach do zamówienia należy wpisać wybrany kolor. Łóżko Klara dostarczane jest razem z przejrzystą instrukcją montażu.

W skład łóżka wchodzi również materac poliuretanowy z bawełnianym pokrowcem na zamek, stelaż z mocnego drewna topoli i dwie szuflady na czterech kółkach. Możemy wykonać mebel także w innym zestawieniu kolorystycznym. Łóżko może być jedno lub dwukolorowe (niebieskie, zielone, pomarańczowe, calvados, capri, fioletowe, oliwkowe i różowe). W takim przypadku jednak jest to zamówienie indywidualne, które wyklucza możliwość odstąpienia od umowy.

Wymiary:

- nośność łóżka 80 kg

- wysokość materaca 8 cm

- grubość stelaża 20 mm

- szerokość listewek 5 cm

kolor łóżka: inny kolor
Dodatkowe cechy łóżka: z barierką, z szufladą
Materiał łóżka: drewno lite

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.6
20 klientów
głosowało