BABY FRIDAY ZNIŻKI DO 67%

Banaby.pl   »   Dekoracje   /   Ścienne i okienne   /   Miarki wzrostu na ścianę   /   Dekoracja na ścianę - miarka wzrostu Ciekawskie zwierzątka - prawa strona

zniżki

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Dekoracja na ścianę - miarka wzrostu Ciekawskie zwierzątka - prawa strona

Wspomnienia z dzieciństwa to piękna pamiątka każdego z nas. Większość rodziców zaznacza wzrost swojego dziecka na futrynie drzwi. Ty jednak nie musisz tego .. więcej

Nasza cena: 46,7 Zł
Pierwotna cena: 53,4 Zł
Ocena produktu
4.3
18 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
6709-0 Dekoracja na ścianę - miarka wzrostu Ciekawskie zwierzątka - prawa strona 53,4 Zł 46,7 Zł chwilowo wyprzedane

Dekoracja na ścianę - miarka wzrostu Ciekawskie zwierzątka - prawa strona

Wspomnienia z dzieciństwa to piękna pamiątka każdego z nas. Większość rodziców zaznacza wzrost swojego dziecka na futrynie drzwi. Ty jednak nie musisz tego robić, wystarczy wybrać samoprzylepną miarkę wzrostu.

Miarka jest niezwykle nowoczesna i pełni również funkcję praktyczną. Delikatne kolory ożywią idealnie pokój dziecięcy i kącik zabaw.

Miarkę można przykleić na każdej suchej i gładkiej powierzchni, np. na drzwiach, oknie, szafie lub innych meblach. Aplikacja naklejek jest niezwykle prosta, należy odkleić folię, przykleić miarkę i wygładzić.

Ewentualne zabrudzenia wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką i gotowe. Po odklejeniu dekoracja nie pozostawia żadnych śladów na ścianie. Nie wolno jej przyklejać na świeżo pomalowane ściany. W takim przypadku należy odczekać aż farba porządnie wyschnie, tj. ok. 2 tygodni.

Naklejki wykonane zostały z matowej folii samoprzylepnej PCV. Nie zawierają żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji chemicznych i nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów.

W opakowaniu znajdują się urocze zwierzątka, które nadadzą wnętrzu przyjemną atmosferę.

- wymiary 160 x 90 centymetrów

MOTYW: Zwierzęta
KOLORY: bordo

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.3
18 klientów
głosowało