Banaby.pl   »   Dekoracje   /   Ścienne i okienne   /   Miarki wzrostu na ścianę   /   Miarka wzrostu - Zielone drzewo

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Miarka wzrostu - Zielone drzewo

Chcesz ożywić, rozweselić i upiększyć pokój dziecięcy? W takim razie polecamy wyjątkową miarkę wzrostu w kształcie drzewa, dzięki której wnętrze stanie się .. więcej

Nasza cena: 33,3 Zł
Ocena produktu
4
0 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
6708-0 Miarka wzrostu - Zielone drzewo 33,3 Zł chwilowo wyprzedane

Miarka wzrostu - Zielone drzewo

Chcesz ożywić, rozweselić i upiększyć pokój dziecięcy? W takim razie polecamy wyjątkową miarkę wzrostu w kształcie drzewa, dzięki której wnętrze stanie się idealne!

Miarka pełni funkcję dekoracyjną i zarazem praktyczną. Umożliwia regularne sprawdzanie i zapisywanie wzrostu dziecka, dzięki czemu maluszek będzie miał piękną pamiątkę.

Naklejki są bardzo nowoczesne i kolorowe. Można je przykleić na każdej suchej i gładkiej powierzchni, np. na szafie, drzwiach, oknie lub lustrze.

Aplikacja naklejek jest niezwykle prosta, należy odkleić folię, przykleić miarkę i wygładzić. Ewentualne zabrudzenia wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką i gotowe! Miarka udekoruje pięknie pokój i stworzy w nim wyjątkową atmosferę.

Po odklejeniu dekoracja nie pozostawia żadnych śladów na ścianie. Nie wolno jej przyklejać na świeżo pomalowane ściany. W takim przypadku należy odczekać aż farba porządnie wyschnie, tj. ok. 2 tygodni.

Naklejki wykonane zostały z matowej folii samoprzylepnej PCV. Nie zawierają żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji chemicznych i nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów.

W opakowaniu znajdują się urocze małpki, sowy, ptaszki i kolorowe drzewo z miarką.

- wymiary 118 x 135 cm

KOLORY: zielony
MOTYW: Zwierzęta, drzewko

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4
0 klientów
głosowało