Banaby.pl   »   Wszystko dla niemowląt   /   Wózki i akcesoria   /   Akcesoria do wózka dziecięce   /   Ochraniacze na pasy Szachownica

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Ochraniacze na pasy Szachownica

Pasy w wózeczku dziecięcym lub foteliku samochodowym są bardzo często twarde i sztywne, przez co nie zapewniają dziecku odpowiedniej wygody. Jeżeli chcesz .. więcej

Nasza cena: od 43,4 Zł
Pierwotna cena: od 50,1 Zł
Ocena produktu
4.2
18 Ocena produktu


Ochraniacze na pasy Szachownica

Pasy w wózeczku dziecięcym lub foteliku samochodowym są bardzo często twarde i sztywne, przez co nie zapewniają dziecku odpowiedniej wygody. Jeżeli chcesz zagwarantować swojemu maleństwu maksymalny komfort, polecamy wysokiej jakości ochraniacze z motywem szachownicy.

Dwustronne ochraniacze na pasy są niezwykle nowoczesne i ładne. Posiadają antyalergiczne wypełnienie, które jest przyjemne w dotyku i bardzo bezpieczne.

Jedna strona została wykonana z wysokiej jakości bawełny, druga natomiast z miękkiego materiału pluszowego typu Minky. Ochraniacze posiadają praktyczne zapięcie za rzepy. Jest to produkt Hand Made.

Ochraniacze można prać w pralce w temp. 30°C. Nie należy ich jednak suszyć w suszarce bębnowej ani prasować po stronie pluszowej. W naszej ofercie znajdują się również inne produkty z tej kolekcji, np. kocyk ocieplany, poduszka lub wkładka do wózeczka.

- wymiary: 8 x 20 cm

więcej marki: Makaszka

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.2
18 klientów
głosowało