Banaby.pl   »   Wszystko dla niemowląt   /   Śpiworki i zawijaki

Śpiworki i zawijaki

Zawijaki dla dzieci dostępne są w różnych wzorach i kolorach, zazwyczaj w odcieniach pastelowych. Wykonane są w 100% z wysokiej jakości bawełny. Dostępne są w dwóch rozmiarach, mianowicie S od urodzenia do 6,4 kg (około 3 miesięcy) i L od 6,4 do 9,1 kg (3-6 miesięcy).

Śpiworki przeznaczone są dla dzieci do 3 roku życia. Wykonane są z wełny merino z mikrowłóknem, strona zewnętrzna chroni natomiast przed działaniem wody i wiatru.

W ofercie znajdują się również kocyki dla dzieci w przyjemnych pastelowych kolorach. Wykonane są z obustronnego materiału polarowego. Mają antypillingowe wykończenie zapobiegające mechaceniu się. Nadają się zarówno do wózka, jak i fotelika samochodowego lub łóżeczka. Kocyki można prać w temperaturze 40 °C.

Podkładki do wózków mogą być wykorzystywane w okresie letnim i zimowym. Jedna strona wykonana jest bowiem z bawełny, druga zaś z ciepłego polaru. Podkładki chronią przed wilgocią, mają właściwości oddychające i antyalergiczne. Dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych.

suma 19 produktów

Polecamy Najnowsze Najniższa cena Promocja W magazynie

Czekasz na nowości? Napiszemy do Ciebie!