Banaby.pl   »   Wszystko dla niemowląt

Wszystko dla niemowląt

Potrzeby w zakresie zmiany i kąpieli zawierają wiele elementów. neuvedenozastąpiony zmieniają maty z kolorowymi motywami, które są wykonane z połączenia 100% bawełny i białym obrusem. Wewnątrz wszyta jest wypełniacz silikonowy. Pozwala prać podkładkę w temperaturze 30 ° C i prasować w tej samej temperaturze.

Wanny dla niemowląt oferuje wystarczająco głębokie i ergonomiczny kształt o wymiarach 100 x 48 cm. Są one wykorzystywane do 1 roku życia. Ze względu na kształt anatomiczny z nimi bardzo łatwy w obsłudze. Wraz z leżakami, pianki, co zapewnia doskonałe położenie i bezpieczeństwa dzieci. Jest on wykonany z nietoksycznego miękkiej pianki.

Ręczniki dla dzieci składa się z bardzo chłonnym i wygodnego materiału, zwykle mikrofibry, która nie podrażnia skóry dziecka. Hood chroni głowę, ręczniki o różnych rozmiarach, na przykład 76 x 80 cm lub 100 x 110 cm, w zależności od wieku dziecka jest ustalona.

 

Selfkość, chłonne i miękkie, takie jak pieluchy dla dzieci w menu. Na przykład, jeśli chodzi o włókna bambus, które zapewniają większą miękkość i chłonność niż pieluchy dla bawełny. Spełniają one wymagania normy higieny i są antyalergiczne. Są prać w pralce, ale bez zmiękczania tkanin, co zmniejsza chłonność.

Strona: 1 3 4 5

suma 147 produktów

Polecamy Najnowsze Najniższa cena Promocja W magazynie

Strona: 1 3 4 5