Banaby.pl   »   Pościel   /   Materace dla dzieci

Materace dla dzieci

Materace dla dzieci w każdym wieku. U nas znajdą Państwo materace do łóżeczek dla najmłodszych, dziecięce materace do większych łóżek, a nawet materace dla dorosłych. Oferujemy zarówno standardowe, jak i nietypowe rozmiary.

Wybierzcie materace według:

  • materiału - rdzeń materaców dziecięcych składa się z kilku warstw. Naturalne warstwy (włókno kokosowe, kasza) korzystnie wpływają na ludzki organizm. Syntetyczne warstwy (różne rodzaje pianki: PUR, LATEX, HR, VISCO) zapewniają optymalną twardość, elastyczność i wytrzymałość materaca. Specyficznymi rodzajami materaców są również materace sprężynowe lub kieszonkowe.
  • rozmiaru - odpowiednią długość materaca dla dziecka można określić, dodając do jego wzrostu 20-30 cm. Optymalna długość materaców dziecięcych to 120-140 cm dla niemowląt i 160-180 cm dla przedszkolaków i młodszych uczniów. Materac o długości 200 cm może posłużyć dziecku aż do dorosłości.
  • twardości - umiarkowanie twarde materace (3 w skali od 1 do 5) są najbardziej odpowiednie dla dzieci. Tak twarde materace zapewniają optymalne wsparcie dla ich kręgosłupa.
  • wysokości - dla stelaża lamelowego, który sam w sobie nie spręża się, nadaje się materac wyższy niż 7 cm. Jeśli wybieracie Państwo materac do łóżka z barierką, wybierzcie Państwo materac o maksymalnej wysokości 13 cm. Wyższy materac sprawia, że podświetlenie traci sens.

Wybierzcie jakościowy materac dla swoich dzieci lub nawet dla siebie. Oprócz wspomnianych parametrów materaca, uwzględnijcie także czynniki takie jak nośność materaca. Jeśli szukacie materaca do okazjonalnego spania, zapoznajcie się z naszą ofertą materacy składanych.

Do najbardziej popularnych materaców dziecięcych należą te od czeskiej marki Ourbaby, które różnią się materiałem.

Wszystkie materace można skutecznie zabezpieczyć, kupując ochraniacz na materac lub wodoodporną podkładkę na materac.

Tanie i jakościowe materace dla dzieci znajdziecie Państwo tutaj.

Strona: 1 3 4 5

suma 123 produktów

Polecamy Najnowsze Najniższa cena Promocja W magazynie

Strona: 1 3 4 5

Szukane frazy: materac dziecięcy, materac dziecięcy, materac do łóżeczka dziecięcego, materac do łóżeczka

Czekasz na nowości? Napiszemy do Ciebie!