Banaby.pl   »   Meble dziecięce   /   Stoliki   /   Stoliki i krzesła

Stoliki i krzesła dla dzieci

W ofercie znajduje się bogata gama krzeseł, począwszy od małych krzesełek dziecięcych o wysokości siedziska ok. 20 cm nad ziemią przeznaczonych do małych stolików dziecięcych i produkowanych zazwyczaj z drewna litego, aż do krzesełek do karmienia dla dzieci od piątego miesiąca życia do 3-4 lat.

Krzesełka spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i wykonane są z wysokiej jakości utwardzonego tworzywa sztucznego. Nośność krzesełek wynosi 18-20 kg. Istnieje możliwość regulacji wysokości w kilku położeniach. Wymiary wynoszą na przykład 72-110 x 59 x 76 cm. System wyposażony jest w szelki bezpieczeństwa, kółka z hamulcami oraz zdejmowaną tackę. W tej kategorii znajdują się również krzesła dla dzieci lub młodzieży o wyższej nośności nawet 80-90 kg oraz wymiarach 76-86 x 51 x 53 cm.

Produkowane są z utwardzonego tworzywa sztucznego pokrytego materiałem bawełnianym lub skórą ekologiczną. Dostępne są również dziecięce krzesełka składane wykonane z lekkiego i trwałego materiału z miękkim obiciem. Ich nośność wynosi 23 kg, dlatego przeznaczone są dla dzieci do 6 roku życia.  

Strona: 1

suma 35 produktów

Polecamy Najnowsze Najniższa cena Promocja W magazynie

Strona: 1

Czekasz na nowości? Napiszemy do Ciebie!

Podobne kategorie