Banaby.pl   »   Wszystko dla niemowląt   /   Akcesoria do karmienia

Akcesoria do karmienia

W ofercie znajdują się bezpieczne dla zdrowia smoczki przeznaczone dla dzieci od 3 miesiąca życia, wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Gryzaki pomagają w okresie ząbkowania i delikatnie masują dziąsła dziecka. Zaletą gryzaków jest z pewnością możliwość aplikacji żelu łagodzącego objawy ząbkowania. Produkowane są z bezpiecznego dla zdrowia tworzywa sztucznego bez zawartości bisfenolu. Gryzaki mogą być stosowane u dzieci od 3 miesiąca życia.

Do dyspozycji są także naczynia dla dzieci, w tym również specjalne zestawy do jedzenia i picia, które zawierają miski, talerzyki, kubeczki z ustnikiem oraz łyżeczki, wszystko z wysokiej jakości tworzywa sztucznego bez zawartości bisfenoli. W ofercie są także nowoczesne butelki dla niemowląt z najwyższej jakości stali nierdzewnej, które nawet po podgrzaniu nie uwalniają szkodliwych substancji do napoju, jak to ma miejsce w przypadku butelek plastikowych.

Doskonałym rozwiązaniem są kubeczki z ochroną przed rozlewaniem. Niektóre butelki wyposażone są w silikonowe smoczki przypominające pierś matki.

suma 1 produktów

Polecamy Najnowsze Najniższa cena Promocja W magazynie

Czekasz na nowości? Napiszemy do Ciebie!