Banaby.pl   »   Meble dziecięce   /   Biblioteczki, regały i półki   /   Półki   /   Półka L8

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Półka L8

Półki są niezwykle użyteczne i przydatne, ponieważ umożliwiają wygodne przechowywanie różnych przedmiotów, np. książek, DVD, figurek, pamiątek lub zdjęć w .. więcej

Nasza cena: od 258,7 Zł
Ocena produktu
4.5
24 Ocena produktu


Półka L8

Półki są niezwykle użyteczne i przydatne, ponieważ umożliwiają wygodne przechowywanie różnych przedmiotów, np. książek, DVD, figurek, pamiątek lub zdjęć w ramkach.

Nowoczesna i piękna półka L8 ożywi i dopełni idealnie każde wnętrze. Można na niej umieścić dekoracje i inne potrzebne rzeczy.

Półka pasuje do pokoju dziecięcego, sypialni, salonu lub biura. Przeznaczona jest zarówno dla młodszych i starszych dzieci, jak również osób dorosłych.

Do dyspozycji są dwa warianty kolorystyczne, dlatego każdy z pewnością wybierze coś dla siebie. Przyjemny odcień jesionu pasuje do każdego wnętrza.

Półka została wykonana z odpornego materiału LTD, który jest łatwy do utrzymania w czystości. Można ją połączyć również z innymi meblami Lori i tworzyć w ten sposób oryginalne i nowoczesne kompozycje. W ofercie znajduje się na przykład komplet mebli do pokoju dziecięcego Lori 2, Lori 4, Lori 5 lub Lori 7.

Wymiary:

- szerokość 110 cm

- głębokość 20 cm

- wysokość 65 cm

- waga ok. 16 kg

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.5
24 klientów
głosowało