Banaby.pl   »   Dekoracje   /   Firanki i zasłony   /   Firanki   /   Firanka dla dzieci Baby Ball, mocca

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Firanka dla dzieci Baby Ball, mocca

Pokój dziecięcy powinien być wesoły i kolorowy. Aby ozdobić pięknie wnętrze należy więc sięgnąć po odpowiednie elementy dekoracyjne, np. wyjątkowe firanki .. więcej

Nasza cena: od 30,1 Zł
Ocena produktu
4.6
24 Ocena produktu

Firanka dla dzieci Baby Ball, mocca

Pokój dziecięcy powinien być wesoły i kolorowy. Aby ozdobić pięknie wnętrze należy więc sięgnąć po odpowiednie elementy dekoracyjne, np. wyjątkowe firanki Baby Ball.

Firanki Baby Ball składają się z miękkich, puszystych i kolorowych kuleczek, które spodobają się zarówno dzieciom, jak również osobom dorosłym. Pasują do pokoi dziecięcych, kącików zabaw oraz innych pomieszczeń, np. sypialni, salonu czy biura.

Firankę można zawiesić na dwa sposoby, tj. wsunąć na karnisz rurkowy lub przymocować za pomocą żabek i efektownie pomarszczyć. Górna część firanki jest dopasowana kolorystycznie do kuleczek, dzięki czemu całość doskonale ze sobą współgra.

Firanka nie strzępi się, dlatego można ją skracać w zależności od potrzeby, a także formować z niej dowolne kształty i wzory. Do dyspozycji są różne warianty kolorystyczne.

Wykonana została z wysokiej jakości materiałów, które nie odbarwiają się i nie tracą koloru. Można ją prać ręcznie w specjalnej siatce w temperaturze 30°C. Firanki Baby Ball to hit numer jeden w Ameryce.

Materiał:

- 80% bawełna

- 20% poliester

Wymiary:

- szerokość otworów na karnisz rurkowy 7 cm

- odległość między poszczególnymi sznurkami wynosi 5 cm

Ogłoszenie:

To jest wizualizacja produktu, szczegóły mogą się nieznacznie różnić.

Kolor: brązowy, różnokolorowe kombinacje

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.6
24 klientów
głosowało