Banaby.pl   »   Meble dziecięce   /   Łóżeczka   /   Łóżeczka drewniane   /   Łóżeczko dostawne do łóżka rodziców BABY Scarlett - sosna

Rabaty

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Łóżeczko dostawne do łóżka rodziców BABY Scarlett - sosna

Łóżeczko Baby Scarlett jest bardzo bezpieczne i praktyczne. Wykonane zostało zgodnie z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej dotyczącymi wyrobów dla .. więcej

Nasza cena: od 363,9 Zł
Ocena produktu
4.5
24 Ocena produktu

Łóżeczko dostawne do łóżka rodziców BABY Scarlett - sosna

Łóżeczko Baby Scarlett jest bardzo bezpieczne i praktyczne. Wykonane zostało zgodnie z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej dotyczącymi wyrobów dla dzieci do trzeciego roku życia. Wykorzystane lakiery bezbarwne i kolorowe spełniają wymagania określone w rozporządzeniu Ministerstwa Zdrowia w sprawie wyrobów pokrytych lakierem dla dzieci do 3 roku życia. Łóżko wyprodukowane jest z wysokiej jakości drewna sosnowego.

Baby Scarlett posiada opuszczaną część boczną, dwupunktowy system opuszczania oraz regulowany stelaż. Do łóżeczka można zamontować kółeczka, które należy jednak dokupić oddzielnie. Materac również nie znajduje się w opakowaniu, można go wybrać z naszej bogatej oferty.

Dodatkową zaletą są pasy bezpieczeństwa, które umożliwiają przymocowanie mebla do łóżka rodziców. Łóżeczko można więc dostawić bezpośrednio do tradycyjnego łóżka i wykorzystywać z opuszczoną częścią boczną. Takie rozwiązanie może być stosowane jednak wyłącznie w przypadku dzieci, które nie potrafią jeszcze samodzielnie siedzieć.

- wysokość czoła łóżeczka od podłogi 78 cm

- długość wewnętrzna 90 cm

- szerokość wewnętrzna 41 cm

- waga 7 kg

- wysokość boku 71 cm

- głębokość stelaża w pozycji dolnej 31 cm

- szerokość całkowita łóżeczka 47 cm

- długość całkowita łóżeczka 95 cm

Wymiar łóżeczka: 90x40 cm
Dodatkowe cechy łóżeczka: z opuszczanym bokiem, dostawne dla niemowląt
Materiał łóżeczka: drewno
Kolor łóżeczka: naturalny
więcej marki: Scarlett

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.5
24 klientów
głosowało