Banaby.pl   »   Dekoracje   /   Ścienne i okienne   /   Miarki wzrostu na ścianę   /   Miarka wzrostu nr 25 - FUNNY CATS

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Miarka wzrostu nr 25 - FUNNY CATS

Od teraz możesz zaznaczać wzrost swojego dziecka nie niszcząc futryny drzwi. Wystarczy piękna miarka wzrostu, która pełni funkcję zarówno praktyczną, jak .. więcej

Nasza cena: 67,1 Zł
Ocena produktu
4.5
14 Ocena produktu


Miarka wzrostu nr 25 - FUNNY CATS

Od teraz możesz zaznaczać wzrost swojego dziecka nie niszcząc futryny drzwi. Wystarczy piękna miarka wzrostu, która pełni funkcję zarówno praktyczną, jak i dekoracyjną.

Miarka wykonana jest z folii samoprzylepnej o półmatowej powierzchni, dzięki czemu kolory są bardzo nasycone, żywe i wesołe. Folia jest odporna na promieniowanie słoneczne i eliminuje odbicie światła. 

Dekoracja jest wycięta maszynowo i może być umieszczona na różnych suchych i gładkich  powierzchniach, np. drzwiach, szafie lub kafelkach. Aplikacja naklejek jest bardzo prosta, wystarczy odkleić folię, przykleić miarkę i wygładzić.

Miarki wzrostu zostały wydrukowane atramentem ekologicznym, który jest bezpieczny dla zdrowia, nie zawiera szkodliwych substancji i nie wydziela żadnych nieprzyjemnych zapachów.

Wzrost dziecka zaznacza się za pomocą kropeczek, które znajdują się w opakowaniu.

- wielkość miarki 24 x 120 cm

- zakres pomiaru od 60 do 140 cm

KOLORY: żółty
MOTYW: kotek
więcej marki: Mint Kitten

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.5
14 klientów
głosowało