Banaby.pl   »   Pościel   /   Poduszki   /   Poduszki z motywem   /   Poduszka świąteczna 07

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Poduszka świąteczna 07

Okres świąteczny to piękny i wyjątkowy czas zarówno dla dorosłych, jak również dzieci. Jeżeli zastanawiasz się nad odpowiednimi dekoracjami, polecamy .. więcej

Nasza cena: od 17,9 Zł
Ocena produktu
4.3
12 Ocena produktu

Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
1998-0 20x20 cm Poduszka
17,9 Zł
chwilowo wyprzedane
1998-2 40x40 cm pokrowiec + wypełnienie
45,8 Zł
chwilowo wyprzedane

Poduszka świąteczna 07

Okres świąteczny to piękny i wyjątkowy czas zarówno dla dorosłych, jak również dzieci. Jeżeli zastanawiasz się nad odpowiednimi dekoracjami, polecamy zachwycającą poduszkę ze świątecznym motywem.

Poduszka składa się z przyjemnych i delikatnych materiałów. Posiada specjalne wypełnienie, które pozostaje miękkie i puszyste nawet po wielu praniach. Nadruk został wykonany za pomocą technologii termotransferowej, która przenika w strukturę tkaniny. Nadruk jest więc bardzo delikatny i niewyczuwalny w dotyku. Wykorzystana technologia gwarantuje trwałość koloru.

Poduszki posiadają stosowne atesty i certyfikaty oraz spełniają wymagania określone w rygorystycznych normach jakości. Dostępne są w dwóch rozmiarach. Pierwszy 40 x 40 centymetrów posiada nadruk z jednej strony, strona spodnia jest biała. Drugi 20 x 20 centymetrów ma nadruk z obu stron.

Poduszka jest wyposażona w praktyczną poszewkę na zamek błyskawiczny, dzięki czemu można ją zdjąć i wyprać w pralce w temperaturze 40°C.

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.3
12 klientów
głosowało