Banaby.pl   »   Pościel   /   Poduszki   /   Poduszki z motywem   /   Poduszka świąteczna 08

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Poduszka świąteczna 08

Uwielbiasz wspaniałą atmosferę świąteczną? Czy każdego roku dekorujesz pięknie mieszkanie w oczekiwaniu na ten magiczny czas? W takim razie na pewno spodoba .. więcej

Nasza cena: od 18,6 Zł
Ocena produktu
4.7
20 Ocena produktu

Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
1999-0 20x20 cm Poduszka
18,6 Zł
chwilowo wyprzedane
1999-2 40x40 cm pokrowiec + wypełnienie
46,1 Zł
chwilowo wyprzedane

Poduszka świąteczna 08

Uwielbiasz wspaniałą atmosferę świąteczną? Czy każdego roku dekorujesz pięknie mieszkanie w oczekiwaniu na ten magiczny czas? W takim razie na pewno spodoba Ci się poduszka z motywem świątecznym. Poduszka ma wymiary 20x20 cm i posiada nadruk z obu stron. Wykonana jest z delikatnego, miękkiego materiału i posiada certyfikat jakości. Oznacza to, że produkt jest zgodny z rygorystycznymi normami europejskimi w zakresie jakości. Wewnątrz poduszki znajduje się specjalne wypełnienie, które bardzo długo pozostaje puszyste i wygodne. Poszewkę można prać w pralce.

Poduszka o wymiarach 40 x 40 cm posiada jednostronny nadruk, tylna strona poduszki jest biała. Poszewka posiada praktyczny zamek błyskawiczny, dzięki czemu można ją łatwo zdjąć i wyprać w pralce w temp. 40 °C. Wysokiej jakości nadruk na poduszce wykonany został za pomocą technologii termotransferowej, która przenika w strukturę tkaniny. Nadruk jest więc bardzo trwały, delikatny i niewyczuwalny w dotyku. Nie można go również sprać w pralce.

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.7
20 klientów
głosowało