Banaby.pl   »   Pościel   /   Pościel   /   Pościel bawełniana   /   Pościel Krecik w samochodzie

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Pościel Krecik w samochodzie

Szukasz również odpowiedniej pościeli dla dzieci, w której pokochają Twoje maluchy? Czy masz w domu małego kochanka Krecika i jego przyjaciół? W takim razie .. więcej

Nasza cena: 166,2 Zł
Ocena produktu
4.7
25 Ocena produktu

Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
7287-0 140 x 200
166,2 Zł
chwilowo wyprzedane

Pościel Krecik w samochodzie

Szukasz również odpowiedniej pościeli dla dzieci, w której pokochają Twoje maluchy? Czy masz w domu małego kochanka Krecika i jego przyjaciół? W takim razie właśnie znalazłeś odpowiednią pościel dla swoich maluchów!

Pościel dla dzieci Kret w samochodzie rozweseli każde łóżeczko i pokój dziecięcy. Nadaje się dla wszystkich miłośników Mole, dla chłopców i dziewcząt. Jest nowoczesny, kolorowy i piękny.

Motyw Krecika i jego przyjaciół spodoba się wszystkim dzieciom. Kret zaopiekuje się dziećmi podczas snu, a dzieci zasną znacznie lepiej i łatwiej. Pościel ma piękną kolorystykę.

Rodzice, a zwłaszcza mamy, docenią jakość materiału, 100% naturalnej bawełny. Do nadruku pościeli wykorzystano najnowocześniejsze technologie i delikatne kolory. Zapewniają blask i stabilność.

Te technologie i kolory nie są szkodliwe dla dzieci, mają też długą żywotność. Pościel dziecięca zawiera poszewkę na poduszkę i poszewkę na koc.

Wymiary :

- poszewka na poduszkę: 40x 60 centymetrów

- poszwa na kołdrę: 135 x 100 centymetrów

WYMIARY POŚCIELI: 200X140 cm
więcej marki: Matějovský

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.7
25 klientów
głosowało