Banaby.pl   »   O nas

O nas

O nas

Dla powstania działalności internetowej oznacza młodych rodziców, którzy zdecydowali się na własnych doświadczeniach na rynku czeskim zaoferować wysokiej jakości produktów dla dzieci w dobrej cenie. Firma sukcesywnie rozbudowywana od domu do magazynu o powierzchni 2 tys. m². Wraz ze wzrostem popytu, rozszerzyliśmy naszą ofertę i staramy się spełnić życzenia klientów.

Teraz kierujemy się, jak w przeszłości, w szczególności wymagania i potrzeby mam, tatusiów i zwłaszcza dzieci J śledzić nowe trendy i znaleźć inspirację na całym świecie, a także dla naszych klientów. Wiemy, co rodzice chcą i czego jeszcze neuvedenouje w Republice Czeskiej. Nasze usługi oferowane są wysokiej jakości, a także od 2008 roku działa wielki sukces od 2010 roku na rynku słowackim. Produkty, które wprowadzają na rynek, możemy wybrać i spróbować "własne" dzieci J Naszym celem jest, aby produkty spełniają wszystkie wymagania klientów i standardów bezpieczeństwa. Stale poszerzamy zakres i dodać w zgodzie z nowymi trendami. Jesteśmy dumni z bezpieczeństwa, jakości wykonania i zdrowia wszystkich oferowanych produktów. Oferuje on głównie łóżka dla dzieci o różnej wielkości, rodzaju i zastosowanych materiałów. Materace dla dzieci, meble, dekoracje, pościel, dywany dla dzieci i rozbieżnych szeroki asortyment towarów dla dzieci.

Nasz zespół uwielbia nowe wyzwania i pomysły. Staramy się aby nasza oferta była inna niż pozostałe. Pomysł motto naszej firmy naśladowania, może być dla wielu banał, ale to naprawdę jest zadowolony klient.

Stale zwiększamy naszą ofertę, lubimy próbować nowych rzeczy, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom. Szukamy dla tych produktów, które nie tylko praktyczne, ale to zawsze się podoba.

 

Naszym celem jest, aby dać radość!