Banaby.pl   »   O nas

O nas

Na samym początku sklepu internetowego stali młodzi rodzice, którzy na podstawie własnych doświadczeń, postanowili na rynku czeskim zaoferować produkty dla dzieci, o wysokiej jakości i w dobrej cenie. Firma powoli rozrosła się z domu rodzinnego do magazynu o powierzchni 2 tys. m². Wraz ze wzrostem popytu, rozszerzyliśmy naszą ofertę i staramy się spełniać życzenia naszych klientów.

Od samego początku kierujemy się wymaganiami i zapotrzebowaniem rodziców a zwłaszcza dzieci, śledzimy nowe trendy, szukając inspiracji na całym świecie, ale także u naszych klientów. Wiemy, czego rodzice szukają a czego brakuje na rynku czeskim. Oferujemy usługi wysokiej jakości od roku 2008, osiągając sukses również na rynku słowackim od roku 2010.

Produkty, które oferujemy, starannie wybieramy i " testujemy" na własnych dzieciach. Naszym podstawowym celem jest, aby oferowany towar spełniał wszystkie wymagania naszych klientów i standardy bezpieczeństwa. Ciągle poszerzamy naszą ofertę i uzupełniamy produkty zodnie z nowymi trendami. Kładziemy nacisk na jakość materiałów, precyzyjne wykonanie i bezpieczne i komfortowe użytkowanie oferowanych produktów.

Podstawą naszego sklepu internetowego są łóżka dle dzieci, w szerokiej skali rozmiarów, użytych materiałów , kolorów i wzorów. Dalej proponujemy dalsze meble dla dzieci, jakościowe materace, dywany, dekoracje, posćiel, zabawki, i dalszy szeroki asortyment do pokoju dziecięcego.

Wszyscy pracujemy z myślą o naszych klientach, staramy się być pomocni i pomysłowi, ciągle ulepszając i poszerzając naszą ofertę. Szukamy produktów ciekawych i niebanalnych, pięknych i praktycznych, pomocnych i jakościowych.

Naszym celem jest przynosić radość!