Banaby.pl   »   Odbiór - Procedura odbioru paczek

Odbiór - Procedura odbioru paczek

 

Selfk to zrobić? - Często Zadawane Pytania

Jeżeli ustaliłeś już z nami termin i adres odbioru przesyłek, poczekaj aż przewoźnik skontaktuje się z Tobą. Przewoźnik skontaktuje się z Tobą e-mailem lub telefonicznie. neuvedeno będziesz potrzebować niczego poza przesyłkami gotowymi do odbioru. Przewoźnik będzie miał przy sobie przygotowane etykiety przewozowe, które przy odbiorze naklei na przygotowane paczki (przesyłki).

JAK PAKOWAĆ, OZNACZYĆ PRZESYŁKĘ?

Prosimy o staranne zapakowanie towaru, jeśli to możliwe, w oryginalne opakowanie. Jeżeli oryginalna etykieta na opakowaniu nie jest już czytelna, możesz na opakowaniach nakleić notatkę z numerem zamówienia lub numerem sprawy z aplikacji Retino.

CZY MOGĘ OKREŚLIĆ OKNO ODBIORU?

Technicznie nie ma możliwości wybrania okna czasowego odbioru (odbioru przesyłek), ale można spróbować negocjować z przewoźnikiem.

Do komunikacji z przewoźnikiem przygotuj numer odbioru , który znajdziesz w mailu od przewoźnika lub w naszej komunikacji.

Jeśli przewoźnik na to pozwala, preferowany sposób i czas odbioru można zmienić zgodnie z instrukcjami przewoźnika. Powinieneś otrzymać te instrukcje SMS-em lub e-mailem.

JAK ZAMÓWIĆ KOLEKCJĘ?

Jeśli odwiedziłeś tę stronę bez wcześniejszej komunikacji z naszym sklepem internetowym i jesteś zainteresowany zwrotem dostarczonego towaru, wypełnij formularz zwrotu online lub skontaktuj się z nami.