Banaby.pl   »   Dekoracje   /   Tapety   /   Tapety 3D   /   Tapeta 3D Auta

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Tapeta 3D Auta

Czy Twoje dziecko jest wielkim miłośnikiem filmu animowanego Cars? W takim razie ta piękna fototapeta 3D przeznaczona jest właśnie dla niego! Przyklej tapetę .. więcej

Nasza cena: 269,0 Zł
Ocena produktu
4.1
21 Ocena produktu


Tapeta 3D Auta

Czy Twoje dziecko jest wielkim miłośnikiem filmu animowanego Cars? W takim razie ta piękna fototapeta 3D przeznaczona jest właśnie dla niego! Przyklej tapetę w pokoju dziecięcym i zobacz uśmiech na twarzy swojej pociechy!

Tapeta 3D pasuje do wszystkich pokoi dziecięcych i kącików zabaw. Motyw autek spodoba się raczej chłopcom, chociaż niektóre dziewczynki również są wielkimi fankami samochodów. Tapetę 3D można przykleić na każdej ścianie, także na starej tapecie. Aplikacja fototapety jest niezwykle prosta, szybka i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Wystarczy tylko przestrzegać rad i wytycznych producenta! Tapeta przeznaczona jest zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń. Można ją przykleić pośrodku ściany, dzięki czemu powstanie piękny i wyjątkowy obraz.

Tapeta 3D składa się z 12 poszczególnych części, każda o wielkości 58 x 122 cm. Do jej przyklejenia potrzebna jest więc powierzchnia o wymiarach 244 x 305 cm.

więcej marki: Walltastic

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.1
21 klientów
głosowało