Banaby.pl   »   Dekoracje   /   Tapety   /   Tapety 3D   /   Tapeta 3D Mapa Świata

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Tapeta 3D Mapa Świata

Zastanawiasz się nad odpowiednim elementem dekoracyjnym do pokoju dziecięcego? Nie możesz się zdecydować? Na rynku znajduje się tak wiele różnych dekoracji i .. więcej

Nasza cena: 268,2 Zł
Ocena produktu
4.1
24 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
2375-0 Tapeta 3D Mapa Świata 268,2 Zł chwilowo wyprzedane

Tapeta 3D Mapa Świata

Zastanawiasz się nad odpowiednim elementem dekoracyjnym do pokoju dziecięcego? Nie możesz się zdecydować? Na rynku znajduje się tak wiele różnych dekoracji i dodatków, że wybór może być naprawdę trudny. My polecamy wyjątkową, stylową i naprawdę piękną tapetę 3D!

Można ją przykleić na każdej ścianie, także na starej tapecie. Aplikacja tapety jest niezwykle prosta, szybka i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Wystarczy tylko przestrzegać rad i wytycznych producenta! Tapeta przyklejona na ścianę prędko wysycha, dlatego należy ją przyklejać bardzo precyzyjnie i szybko.

Tapeta Mapa świata przeznaczona jest zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń. Można ją przykleić pośrodku ściany, dzięki czemu powstanie piękny i wyjątkowy obraz. Tapeta odznacza się żywymi i nasyconymi kolorami, które rozjaśnią idealnie wnętrze i nadadzą mu wyjątkową atmosferę!

Tapeta 3D Mapa świata stanie się doskonałą inspiracją do zabawy dla małego podróżnika. Żywe i nasycone kolory rozjaśni wnętrze i nadadzą mu cudowną atmosferę.

Tapeta składa się z 12 poszczególnych części. Do jej przyklejenia potrzebna jest powierzchnia o wymiarach 3048 x 2438 mm.

więcej marki: Walltastic

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.1
24 klientów
głosowało