Banaby.pl   »   Dekoracje   /   Tapety   /   Tapety 3D   /   Tapeta 3D Waybuloo

Rabaty

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Tapeta 3D Waybuloo

Dekorowanie pokoju dziecięcego nie jest wcale trudne ani kosztowne. Wystarczy piękna tapeta 3D Walltastic. Wyjątkowa grafika 3D rozweseli i ubarwi .. więcej

Nasza cena: 121,3 Zł
Pierwotna cena: 287,5 Zł
Ocena produktu
4.4
23 Ocena produktu


Tapeta 3D Waybuloo

Dekorowanie pokoju dziecięcego nie jest wcale trudne ani kosztowne. Wystarczy piękna tapeta 3D Walltastic. Wyjątkowa grafika 3D rozweseli i ubarwi wnętrze. Aplikacja jest bardzo prosta i nie wymaga żadnych wcześniejszych doświadczeń. Fototapety 3D można przyklejać również na istniejące już tapety. Aby przykleić dekorację, potrzebna jest powierzchnia o wymiarach 244 x 305 cm. Jeżeli powierzchnia jest większa, tapetę 3D należy przykleić pośrodku ściany. W ten sposób powstanie zachwycający obraz. Dekoracja składa się z 12-tu części i pasuje do pokoju dziecięcego, kącika zabaw, przedszkola itd.

Sposób klejenia tapety 3D:

• Wszystkie części położyć na podłodze i upewnić się, czy nie posiadają jakiejś wady. Każdą wadę należy reklamować jeszcze przed przyklejeniem tapety.

• Należy wybrać i wymierzyć odpowiednie miejsce, w którym zostaną przyklejone wszystkie części.

• Przygotować poszczególne części tapety w odpowiedniej kolejności.

• Pierwsza część określa pozycję i całkowity wygląd tapety.

• Pierwszą część tapety posmarować klejem do tapet i przyłożyć do ściany w wybranym wcześniej miejscu. W ten sam sposób postępować również z pozostałymi częściami tapety.

Tapety należy przyklejać precyzyjnie i szybko, ponieważ po umieszczeniu na ścianie bardzo prędko wysychają. Tapeta 3D z nałożonym klejem jest większa od tapety w stanie suchym. Dlatego podczas klejenia zaleca się, aby brzegi poszczególnych części nachodziły na siebie minimalnie na ok. 1,5 milimetra. Po wyschnięciu tapeta 3D powróci do swojego pierwotnego kształtu i między poszczególnymi częściami nie będzie żadnych przerw.

więcej marki: Walltastic

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.4
23 klientów
głosowało