Banaby.pl   »   Dekoracje   /   Tapety   /   Tapety   /   Fototapeta 8-częściowa - Monsters University

zniżki

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Fototapeta 8-częściowa - Monsters University

Fototapeta Walltastic doskonale udekoruje i ożywi pokój dziecięcy, a kolorowe i wesołe motywy potworków z pewnością spodobają się wszystkim .. więcej

Nasza cena: 207,5 Zł
Pierwotna cena: 234,3 Zł
Ocena produktu
4.6
16 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
3957-0 Fototapeta 8-częściowa - Monsters University 234,3 Zł 207,5 Zł chwilowo wyprzedane

Fototapeta 8-częściowa - Monsters University

Fototapeta Walltastic doskonale udekoruje i ożywi pokój dziecięcy, a kolorowe i wesołe motywy potworków z pewnością spodobają się wszystkim dzieciom.

Fototapeta składa się z ośmiu poszczególnych części, które po przyklejeniu stworzą na ścianie piękny i zabawny obraz. Tapeta pasuje do wszystkich pokoi dziecięcych, przedszkoli i kącików zabaw. Potworki będą wyglądać znakomicie w każdym wnętrzu.

Staramy się dostarczać wysokiej jakości produkty, dlatego tapety poddawane są rygorystycznym kontrolom. Mimo wszystko przed przyklejeniem tapety należy zwrócić uwagę na jakość druku, kolorów, a także dopasowanie poszczególnych części. Stykające się elementy powinny posiadać dodatkowe obrzeża o szerokości około sześciu milimetrów.

Wszelkie ewentualne wady należy zgłosić dostawcy jeszcze przed przyklejeniem tapety. Po przyklejeniu reklamacje nie będą uwzględniane. Spółka Walltastic nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za uszkodzenie tapety po lub w trakcie przyklejania.

Wymiary:

- szerokość 203 cm

- wysokość 243 cm

WYMIAR: 203x243 cm
MOTYW: potworek
więcej marki: Walltastic

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.6
16 klientów
głosowało