Banaby.pl   »   Dekoracje   /   Tapety   /   Tapety   /   Tapeta 6-częściowa Prosiaczek George

zniżki

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Tapeta 6-częściowa Prosiaczek George

Chcesz udekorować pięknie pokój dziecięcy i nie wiesz co wybrać? Szukasz czegoś, co rozjaśni i ożywi wnętrze oraz nada mu charakter? Proponujemy coraz .. więcej

Nasza cena: 202,6 Zł
Pierwotna cena: 240,8 Zł
Ocena produktu
4.4
18 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
4281-0 6-częściowa tapeta dla dzieci Piggy George 240,8 Zł 202,6 Zł chwilowo wyprzedane

Tapeta 6-częściowa Prosiaczek George

Chcesz udekorować pięknie pokój dziecięcy i nie wiesz co wybrać? Szukasz czegoś, co rozjaśni i ożywi wnętrze oraz nada mu charakter?

Proponujemy coraz bardziej popularne tapety ścienne z motywami ulubionych bohaterów bajowych, które dostępne są w przeróżnych wzorach oraz kolorach. Doskonałym przykładem jest piękna tapeta Walltastic z prosiaczkiem Georgem i dinozaurami.

Tapeta odmienni wnętrze i stanie się źródłem inspiracji dla dziecka. Pasuje do każdego pokoju dziecięcego lub kącika zabaw. Składa się z sześciu części, które stworzą na ścianie naprawdę wyjątkowy obraz.

Tapety poddawane są rygorystycznym kontrolom jakości, jednak przed przyklejeniem należy skontrolować, czy produkt nie posiada żadnych wad. Podczas sprawdzania należy zwrócić uwagę na jakość druku, kolorów, a także dopasowanie poszczególnych części. Stykające się elementy powinny posiadać dodatkowe obrzeża o szerokości około sześciu milimetrów.

Wszelkie ewentualne wady należy zgłosić dostawcy jeszcze przed przyklejeniem tapety. Po przyklejeniu tapety reklamacje nie będą uwzględniane. Spółka Walltastic nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za uszkodzenie tapety po lub w trakcie przyklejania.

Wymiary:

- szerokość 152,40 cm

- wysokość 243,84 cm

WYMIAR: 152x243 cm
MOTYW: świnka
więcej marki: Walltastic

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.4
18 klientów
głosowało