Banaby.pl   »   Łóżka dla dzieci   /   Z barierką   /   Dziecięca łóżko z bariera - Superbohaterowie - biała

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Dziecięca łóżko z bariera - Superbohaterowie - biała

Łóżeczko z obrazem dziesięciu małych bohaterów na białym tle. Każdy bohater ma oryginalny super kolor. To od wyobraźni dziecka zależy, które supermoce wymyślą .. więcej

Nasza cena: od 564,8 Zł
Ocena produktu
4
0 Ocena produktu


Dziecięca łóżko z bariera - Superbohaterowie - biała

Łóżeczko z obrazem dziesięciu małych bohaterów na białym tle. Każdy bohater ma oryginalny super kolor. To od wyobraźni dziecka zależy, które supermoce wymyślą każde z nich. Łóżko nadaje się do pokoju dziecięcego dla chłopców i dziewcząt.

Nowoczesny design, funkcjonalność i komfort . Wszystko to spełniają łóżka dziecięce Ourbaby z naklejką obrazkową z przodu łóżka.

Łóżko wykonane jest dwustronnie - podczas montażu wybierasz, po której stronie będzie szuflada i zmienna bariera.

Najpierw bezpieczny
Łóżeczko dziecięce zapewnia maksymalne bezpieczeństwo dzięki zaokrąglonym krawędziom , które nie doznają obrażeń u dzieci. Odpinana osłona o długości 100 cm chroni dziecko przed nieprzyjemnym upadkiem z łóżka.

Ze schowkiem lub bez - wybierz
Szuflada łóżka Ourbaby jest podzielona na dwie połowy wewnątrz, co jest przydatne w organizowaniu przechowywanych przedmiotów. Ze względu na podział przestrzeni do przechowywania nie nadaje się jako dodatkowe łóżko.

Nosić ochronę
Każdego dnia łóżko jest narażone na ryzyko zużycia, dlatego niektóre części łóżka są zabezpieczane elementami ochronnymi.

- Obrazy pokryte są specjalnym laminatem ochronnym , który przedłuża ich żywotność, chroni je przed otarciami i ogólnie ułatwia regularną konserwację.
- Przód łóżka dziecka przykryty jest gumowym wykończeniem, które chroni łóżko przed uszkodzeniem. Frezowanie utrzymuje się bez użycia kleju.

Wysokiej jakości materiały, projekty i właściwości:

- Łóżko dziecięce wraz z urządzeniem przytrzymującym jest wykonane z wysokiej jakości laminowanego blatu meblowego 18 mm.
- łóżko szczeble niemowląt wykonana jest z drewna sosnowego. Liczba listew różni się w zależności od wielkości łóżka. Łóżka: 140 cm - 11 listew o rozstawie ok. 75 mm; 160 cm - 13 listew z odstępami ok. 72 mm; 180 cm - 14 listew z odstępami ok. 77 mm. Lamele mają szerokość 4 cm i grubość 0,8 cm.
- Części łóżka są trzymane razem dzięki specjalnym śrubom meblowym, dzięki czemu łóżeczko Ourbaby ma ładowność do 100 kg .
- Łóżeczko dziecięce spełnia normy europejskie i posiada własne certyfikaty bezpieczeństwa.

Materac nie jest częścią łóżka, w kategorii materacy wybierz rozmiar odpowiadający wybranemu rozmiarowi łóżka.

Dodatkowe cechy łóżka: z barierką, z szufladą, z rusztem, z nadrukiem
Materiał łóżka: laminat
kolor łóżka: białe, mix kolorów

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4
0 klientów
głosowało