Banaby.pl   »   Łóżka dla dzieci   /   Z barierką   /   Łóżko dziecięce z barierką Ourbaby - niebiesko-białe

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Łóżko dziecięce z barierką Ourbaby - niebiesko-białe

Piękne niebiesko-białe połączenie łóżka dziecięcego sprawi radość każdemu dziecku! Dziecięcy design łóżka pięknie rozświetli i uzupełni zarówno pokój .. więcej

Nasza cena: od 664,9 Zł
Ocena produktu
4.5
40 Ocena produktu

Łóżko dziecięce z barierką Ourbaby - niebiesko-białe

Piękne niebiesko-białe połączenie łóżka dziecięcego sprawi radość każdemu dziecku! Dziecięcy design łóżka pięknie rozświetli i uzupełni zarówno pokój dziewczynki, jak i chłopca.

Łóżko dziecięce Ourbaby jest komfortowym miejscem dla dzieci, jest funkcjonalne i łatwe do zmontowania. Do produkcji wykorzystuje się płytę laminowaną. Stelaż łóżka wykonany jest z drewna sosnowego (4 x 2 centymetry). Dzięki temu może na nim usiąść lub położyć się dorosła osoba. Nie ulegnie uszkodzeniu, głównie dzięki nośności do 120 kilogramów.

Łóżko dziecięce ma również zdejmowaną barierkę. Ma ona długość 100 centymetrów i można ją umieścić po obu stronach, co czyni ją wszechstronną. W ciągu dnia można zdjąć barierkę, tworząc miejsce do zabawy i odpoczynku dla dzieci, a w nocy barierka chroni dzieci przed upadkiem z łóżka.

Łóżko dziecięce Ourbaby posiada gumowe obramowanie, które rozciąga się wokół obu czołowych części. Pomaga to chronić łóżko przed uszkodzeniem. Gumowe obramowanie nie wymaga klejenia do łóżka, trzyma się bez niego.

Łóżko dziecięce posiada certyfikaty bezpieczeństwa i spełnia europejskie normy.

W opakowaniu oprócz łóżka znajdziesz również barierkę i stelaż. Materac nie jest częścią zestawu, można go zakupić osobno. W lewym panelu, w kategorii MATERACE, wybierzesz odpowiedni dla siebie.

Wymiary łóżka:

- 140x70 cm

- 160x70 cm

- 160x80 cm

- 180x80 cm

Zdjęcia są tylko poglądowe. Po stronie dostawcy obecnie zachodzą drobne zmiany w designie.

kolor łóżka: białe, niebieskie
Dodatkowe cechy łóżka: z barierką, z szufladą, bez nadruku
Materiał łóżka: laminat

Wasze zdjęcia

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.5
40 klientów
głosowało