Banaby.pl   »   Dekoracje   /   Ścienne i okienne   /   Naklejki na ścianę   /   Dekoracje na ścianę Piłki nożne

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Dekoracje na ścianę Piłki nożne

Czy masz w domu małego fana piłki nożnej! Czy Twoje dziecko uwielbia wszystko z motywem piłkarzy lub piłki nożnej? W takim razie z pewnością spodobają mu .. więcej

Nasza cena: 105,4 Zł
Ocena produktu
4.5
15 Ocena produktu


Dekoracje na ścianę Piłki nożne

Czy masz w domu małego fana piłki nożnej! Czy Twoje dziecko uwielbia wszystko z motywem piłkarzy lub piłki nożnej? W takim razie z pewnością spodobają mu się naklejki na ścianę z motywem piłek nożnych!

Naklejki ścienne wykonane są z folii samoprzylepnej o półmatowej powierzchni, która minimalizuje odbicie światła. Naklejki mają wyraziste i wesołe kolory, które znakomicie ożywią pokój Twojej pociechy!

Aplikacja naklejek jest bardzo prosta. Powstałe zabrudzenia wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką. Naklejek nie trzeba przyklejać tylko na ścianie. Puść wodze fantazji i umieść je na przykład na drzwiach, meblach czy lustrze. Ważne, aby powierzchnia aplikacji była sucha i gładka.

Wydrukowane zostały atramentem ekologicznym, który jest bezpieczny dla zdrowia i nie wydziela żadnych nieprzyjemnych zapachów. Naklejki są odporne na działanie promieniowania słonecznego.

Opakowanie zawiera 42 piłki nożne w różnych wymiarach:

- 14 x 137 mm

- 14 x 82 mm

- 14 x 62 mm

więcej marki: Mint Kitten

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.5
15 klientów
głosowało