Banaby.pl   »   Pościel   /   Pościel   /   Zestawy pościeli do łóżeczka   /   Pościel Kubuś Puchatek 033

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Pościel Kubuś Puchatek 033

Kubuś Puchatek i jego przyjaciele są bardzo popularni wśród dzieci. Ijáček, Prasátko i Tygřík są wspaniałymi przyjaciółmi razem z Kubuś Puchatek. A nawet Twoje .. więcej

Nasza cena: 53,2 Zł
Ocena produktu
4.6
41 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
12929-0 Kubuś Puchatek 033 100x135 53,2 Zł chwilowo wyprzedane

Pościel Kubuś Puchatek 033

Kubuś Puchatek i jego przyjaciele są bardzo popularni wśród dzieci. Ijáček, Prasátko i Tygřík są wspaniałymi przyjaciółmi razem z Kubuś Puchatek. A nawet Twoje dzisiejsze dzieci mogą mieć tych animowanych przyjaciół w swoim pokoju, dzięki pościeli dla niemowląt.

Pościel dziecięca z motywem Misia Puchatka jest nowoczesna, kolorowa i urocza, odpowiednia dla wszystkich dzieci, chłopców i dziewczynek. Pościel jest wesoła i licencjonowana, pokochają ją nie tylko dorośli, ale także dzieci.

Pościel dziecięca wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, ze 100% bawełny, która jest bardzo przyjemna w dotyku. Motyw wesołych zwierzątek może ożywić każde dziecięce wnętrze i wprowadzić do niego wesoły nastrój.

Pościel licencyjna posiada pokrowiec na poduszkę i koc , jest wyposażona w zamek, co jest praktyczne i wygodne. Kolory są kolorowe, bogate i nie zmieniają się nawet po kilku praniach, nadal są kolorowe. Zalecamy pranie w maksymalnej temperaturze 40 stopni.

- rozmiar: 100 x 135 centymetrów

WYMIARY POŚCIELI: 135X100 cm
więcej marki: Faro

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.6
41 klientów
głosowało