Banaby.pl   »   Meble dziecięce   /   Sofy i fotele   /   Sofy   /   Dziecięca sofa Samochodziki Niebieska

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Dziecięca sofa Samochodziki Niebieska

Zakupienie sofy do pokoju dziecięcego jest bardzo praktyczne. Dzieci mogą na niej rysować, oglądać bajki, grać w gry lub po prostu odpoczywać. Ta sofa może .. więcej

Nasza cena: 315,2 Zł
Ocena produktu
4.6
22 Ocena produktu

Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
4960-0 C21 +
315,2 Zł
chwilowo wyprzedane

Dziecięca sofa Samochodziki Niebieska

Zakupienie sofy do pokoju dziecięcego jest bardzo praktyczne. Dzieci mogą na niej rysować, oglądać bajki, grać w gry lub po prostu odpoczywać. Ta sofa może również służyć do przenocowania przyjaciół waszych dzieci. Można nią uzupełnić pokój dziecięcy, salę zabaw lub kącik. Dziecięca sofa z samochodzikami pasuje szczególnie do chłopięcych pokoi, jest bardzo lekka, więc dziecko może ją samo przemieszczać. Można ją również szybko złożyć i rozłożyć. Wykonana jest z materiałów, które są bardzo wysokiej jakości, więc dzieci będą się nią cieszyć przez długi czas. Czwarty dodatkowy siedzisko pozwala podnieść siedzenie na sofie lub ją wydłużyć. Przypina się za pomocą rzepu. Sofa jest ogólnie stabilna, ma solidne oparcie i dzieci mogą się bez obaw oprzeć. W zestawie znajdziesz sofę, dodatkowe siedzisko, worek do siedzenia i dodatkową poduszkę.

Pokrowiec sofy wykonany jest w 100% z bawełny, do której dodano welur, który jest odporny na zabrudzenia. Pokrowiec można prać w pralce.

Wymiary:

- wysokość: 60 centymetrów

- głębokość: 48 centymetrów

- szerokość: 98 centymetrów

- powierzchnia do spania: 71,5 x 160 centymetrów

- wysokość pianki: 8 centymetrów

KOLORY: niebieski

Wasze zdjęcia

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.6
22 klientów
głosowało