Banaby.pl   »   Meble dziecięce   /   Stoliki   /   Biurka   /   Biurko Tomik TO-6

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Biurko Tomik TO-6

Każde dziecko powinno posiadać własne biurko do nauki i odrabiania zadań domowych. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego biurka, polecamy piękną .. więcej

Nasza cena: od 829,1 Zł
Ocena produktu
4.5
17 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
7652-0 biały transparentny 829,1 Zł chwilowo wyprzedane
7652-2 sosna naturalna 910,4 Zł chwilowo wyprzedane
7652-3 olcha 910,4 Zł chwilowo wyprzedane
7652-4 orzech 910,4 Zł chwilowo wyprzedane

Biurko Tomik TO-6

Każde dziecko powinno posiadać własne biurko do nauki i odrabiania zadań domowych. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego biurka, polecamy piękną kolekcję Tomik.

Biurko Tomik TO-6 jest bardzo uniwersalne i praktyczne. Można go dostosować do wieku i potrzeb dziecka, dlatego przeznaczone jest zarówno dla młodszych, jak i starszych uczniów.

Mebel posiada dwie szuflady na przybory szkolne, zeszyty, książki i inne niezbędne przedmioty. Szeroki blat zapewni dziecku odpowiednią wygodę i dużo miejsca.

Biurko zostało wykonane z wysokiej jakości drewna sosnowego i dostępne jest w czterech wariantach kolorystycznych, tj. olcha, biel, sosna i orzech.

Biurko można połączyć również z innymi meblami z kolekcji Tomik i stworzyć w ten sposób wyjątkowy wystrój wnętrza. Kolekcja Tomik oferuje także komodę, szafkę nocną, łóżko, szafę, regał lub komodę na pościel.

Wymiary:

- szerokość 110 cm

- głębokość 60 cm

- wysokość 77 cm

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.5
17 klientów
głosowało