Banaby.pl   »   Meble dziecięce   /   Stoliki   /   Szafki nocne   /   Szafka nocna Elle

zniżki

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Szafka nocna Elle

Przy każdym łóżku dziecięcym powinna znajdować się szafka nocna, na której dziecko może położyć książkę, lampkę, okulary lub na przykład budzik. Niektóre .. więcej

Nasza cena: od 453,4 Zł
Pierwotna cena: od 515,8 Zł
Ocena produktu
4.6
17 Ocena produktu


Szafka nocna Elle

Przy każdym łóżku dziecięcym powinna znajdować się szafka nocna, na której dziecko może położyć książkę, lampkę, okulary lub na przykład budzik. Niektóre szafki posiadają również półki czy szuflady zapewniające dodatkowe miejsce do przechowywania potrzebnych rzeczy.

Tak samo jest w przypadku szafki nocnej z kolekcji Elle. Szafka wyróżnia się eleganckim, pięknym i nowoczesnym designem, który pasuje zarówno do pokoju dziecięcego, jak i sypialni.

Korpus szafki wykonany jest z płyty meblowej i płyty laminowanej, front natomiast z lakierowanych płyt MDF i HDF. Nóżki, na których oparty jest mebel, wykonane zostały z wysokiej jakości litego drewna bukowego i dostępne są w dwóch standardowych wersjach - kolor szary lub lakier bezbarwny.

Szafka z kolekcji Elle ma prostą i czystą formę, która będzie wyglądać pięknie w każdym wnętrzu. Okres realizacji zamówienia wynosi około siedmiu tygodni.

więcej marki: Timoore

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.6
17 klientów
głosowało