Banaby.pl   »   Białe meble

Białe meble

Meble i dodatki do pokoi dziecięcych w czystej bieli są ponadczasowe i uniwersalne. Biały kolor jest odpowiedni dla wszystkich dzieci, niezależnie od wieku i płci. Dziewczęta i chłopcy w wieku przedszkolnym czy szkolnym szybko przyzwyczają się do białego wystroju.

Każdy biały mebel spełnia wymogi bezpieczeństwa nałożone na producentów przez międzynarodowe prawodawstwo. Zaletą białych mebli jest to, że można je prać , bo nic nie stoi na przeszkodzie kreatywności mniejszych dzieci, a one czerpią bezpośrednio z mebli ;)

Wybierz materiał białych mebli zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Lite drewno z białą powłoką jest trwałe i przy dobrej pielęgnacji ma lepszą żywotność niż laminat. Biały laminat to złoty środek w przystępnej cenie. Alternatywą są także płyty MDF lakierowane na biało.

Biały kolor doskonale łączy się z pastelowymi kolorami lub naturalnymi tonami. Połączenie bieli i naturalnego materiału zachwyci fanów stylu skandynawskiego (nordyckiego) . Biały kolor idealnie sprawdzi się jako elastyczna baza, którą z łatwością można dostosować do różnych zmian dekoracyjnych w miarę wzrostu dziecka i zmiany jego zainteresowań.

Znajdziesz tu białe łóżeczka, łóżka, komody i skrzynie na zabawki. Wybierz dzisiaj. Chętnie doradzimy w sprawie wyboru.

Wybrano:

Strona: 1 3 4

suma 116 produktów

Polecamy Najnowsze Najniższa cena Promocja W magazynie

Strona: 1 3 4