Banaby.pl   »   Wszystko dla niemowląt   /   Akcesoria do karmienia   /   Krzesełka do karmienia   /   Krzesełko rosnące UNIZE - białe / natur

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Krzesełko rosnące UNIZE - białe / natur

Praktyczne krzesło drewniane UNIZE pasuje do każdego wnętrza. Jest niezwykle lekkie, dzięki czemu można je przenosić w dowolne miejsce. Krzesełko rośnie razem .. więcej

Nasza cena: 568,0 Zł
Ocena produktu
4.6
17 Ocena produktu


Krzesełko rosnące UNIZE - białe / natur

Praktyczne krzesło drewniane UNIZE pasuje do każdego wnętrza. Jest niezwykle lekkie, dzięki czemu można je przenosić w dowolne miejsce. Krzesełko rośnie razem z dzieckiem i umożliwia wygodne karmienie maluszka zarówno w kuchni, jak i salonie.

Krzesło wyposażone jest w siedzisko i podnóżek z regulacją wysokości w zależności od potrzeb dziecka. Wygodna barierka chroni maluszka przed upadkiem. Jeżeli barierka nie będzie już potrzebna, można ją zdemontować.

Oparcie zostało zaprojektowane z myślą o małych dzieciach i posiada specjalny profil, który różni się od tradycyjnych krzesełek tego typu. Oparcie zapewnia dziecku optymalny komfort i bezpieczeństwo.

Krzesełko rosnące UNIZE ma stosowne certyfikaty i przeznaczone jest dla dzieci, które potrafią już samodzielnie siedzieć. Jest to produkt czeski. Rama wykonana została z drewna bukowego, natomiast oparcie, siedzisko i podnóżek ze sklejki bukowej.

Wymiary:

- wysokość 84 cm

- szerokość 43 cm

- głębokość 58 cm

- wymiary siedziska dolnego 40 x 31 cm

- wysokość siedziska dolnego 12, 16, 20, 24, 28, 32, 36 i 40 cm

- wymiary siedziska górnego 40 x 25 cm

- wysokość siedziska górnego 44, 48, 52 i 56 cm

Charakterystyka mebla: buk drewno
KOLORY: biały, buk
więcej marki: Wood Partner

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.6
17 klientów
głosowało