ŚWIĄTECZNA SPRZEDAŻ WSZYSTKO W MAGAZYNIE -10%

Banaby.pl   »   Meble dziecięce   /   Komody i szafy   /   Komody   /   Szafka Simple

zniżki

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Szafka Simple

Miejsce do przechowywania jest ważne zarówno dla pomieszczeń dziecięcych jak i dla innych izb. Zdarza się czasem, że trzeba coś odłożyć na bok i gdzieś .. więcej

Nasza cena: od 1 321,4 Zł
Pierwotna cena: od 1 465,2 Zł
Ocena produktu
4.3
15 Ocena produktu


Szafka Simple

Miejsce do przechowywania jest ważne zarówno dla pomieszczeń dziecięcych jak i dla innych izb. Zdarza się czasem, że trzeba coś odłożyć na bok i gdzieś przechowywać, ale tak naprawdę gdzie umieścić to wszystko? Doskonale posłuży ta elegancka szafka Simple.

Może stać obok biurka i przechowywać różne drobne przedmioty, takie jak papier, długopisy, książki, przybory szkolne, rysunki, kolorowanki i inne drobiazgi.

Dzięki tylnym kółkom jest manipulacja sprawą bardzo łatwą, szafka może zostać przeniesiona w dowolne miejsce, w zależności od aktualnych potrzeb. Jej nowoczesny design nadaje się dla wszystkich, zarówno dużych jak i małych dzieci, chłopców i dziewcząt.

Otwieranie zostało rozwiązane bardzo nowoczesnie, otwierane są tylko górne drzwiczki i znajduje się tam jedna szuflada. Szafka jest nie tylko praktyczna, ale posiada również funkcję dekoracyjną.

Szafka wykonana jest z litego drewna bukowego, konstrukca jest bardzo mocna. Oprócz drewna bukowego występuje tutaj również materiał MDF (panel przedni) i płyta laminatowa (boki i półki wnętrze). Materiały zapewniają stabilność i bezpieczeństwo.

Szafka jest pakowana w jeden pakiet, którego waga jest 36 kg. Okres realizacji wynosi siedem tygodni. Istnieje kilka wykonań kolorystycznych.

więcej marki: Timoore

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.3
15 klientów
głosowało