Banaby.pl   »   Łóżka dla dzieci   /   Piętrowe   /   Dziecięca kondygnacja łóżko Erika biała 160x80cm

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Dziecięca kondygnacja łóżko Erika biała 160x80cm

Aby uzyskać pełną nowy pokój dla dzieci lub po prostu myślę, że kupują nowe łóżko, dzięki czemu będą one lepsze i bardziej wygodne do spania? Zaleca się, aby .. więcej

Nasza cena: od 1 281,4 Zł
Ocena produktu
5
2 Ocena produktu


Dziecięca kondygnacja łóżko Erika biała 160x80cm

Aby uzyskać pełną nowy pokój dla dzieci lub po prostu myślę, że kupują nowe łóżko, dzięki czemu będą one lepsze i bardziej wygodne do spania? Zaleca się, aby sięgnąć po kawałek, który jest wysokiej jakości, nowoczesny i stylowy.

I właśnie to jest również łóżko piętrowe dla dzieci Erika. Jest to kawałek, który jest bardzo nowoczesny nacisk na projektowanie oraz fakt, że jakość łóżko, mocne i trwałe. Ma zatem nowoczesną i praktyczną funkcję.

Dzieci łóżko piętrowe Erika jest wszechstronny i wygodny biały kolor, który jest idealny dla wszystkich wnętrz, dziewczęcych i chłopców do małych pomieszczeń. Potrafi pięknie ożywić i udoskonalić wnętrza pomieszczeń.

Łóżko piętrowe dla dzieci wykonana jest z wysokiej jakości i trwałych materiałów, zwłaszcza sosny, która jest potwierdzone lakierowane wykończenie. Spełnia normy europejskie i jest więc bezpieczne łóżko dla dzieci.

Pojemność każdej podłodze łóżka wynosi 70 kg, łóżko jest odpowiednie dla wszystkich wnętrzach, zwłaszcza w mniejszych, gdzie masz do czynienia i liczyć każdy centymetr. Łóżka piętrowe dla dzieci oszczędność miejsca i dzieci, aby mogli grać w szafie.

Pakunek będzie także konstrukcja łóżka również dwóch siatek barierę chroniącą dzieci przed wypadnięciem z łóżka, oraz dwa miejsca materace poliuretanowe, które są wyposażone w osłony zmywalnych.

Schowek znajduje się pod łóżkiem piętrowym, można zapisać go na wszystko, czego potrzebujesz. Łóżko i stanie dostroić i ożywić pokoju każdego dziecka.

wymiary:

- wysokość: 155 cm

- długość: 166 cm

- szerokość: 86 cm

- wysokość materaca 7 cm

- wymiary Materac: 160 x 80 cm

- wysokość materaca góry od podłogi: 118.5 cm

- zmniejszyć wysokość materaca od podłogi: 37 cm

- przestrzeń między łóżka: w przybliżeniu 75 cm

Wymiar łóżka: 160x80 cm

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
5
2 klientów
głosowało