Banaby.pl   »   Łóżka dla dzieci   /   Podwójne wysuwane   /   Łóżko dwupoziomowe FILIP

zniżki

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Łóżko dwupoziomowe FILIP

Szukasz praktycznego łóżka dwupoziomowego do pokoju dziecięcego? Łóżko FILIP z drewna sosnowego jest bardzo odporne oraz pokryte trzema warstwami lakieru .. więcej

Nasza cena: od 1 452,1 Zł
Pierwotna cena: od 1 505,9 Zł
Ocena produktu
4.4
19 Ocena produktu


Łóżko dwupoziomowe FILIP

Szukasz praktycznego łóżka dwupoziomowego do pokoju dziecięcego? Łóżko FILIP z drewna sosnowego jest bardzo odporne oraz pokryte trzema warstwami lakieru ekologicznego, który jest antyalergiczny, odporny na zmiany warunków atmosferycznych i nie wydziela żadnych nieprzyjemnych zapachów.

Wykorzystane lakiery nie zawierają związków aromatycznych, ani też jakichkolwiek substancji rakotwórczych lub toksycznych. Trzy warstwy lakieru chronią mebel przed zadrapaniami, ponieważ powierzchnia łóżka jest odpowiednio twarda.

Łóżko posiada certyfikat "Instytutu Technologii Drewna w Poznaniu", który jest niezbędny do wprowadzenia wyrobu do sprzedaży w UE. Łóżko dwupoziomowe FILIP dostępne jest w dwóch wymiarach (180x80 cm i 200x90 cm), nośność wynosi 80 kg. Na zdjęciu przedstawiono łóżko w połączeniu koloru niebieskiego i wenge.

Łóżka dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Konkretny odcień można wybrać z naszej palety kolorów. W uwagach do zamówienia wystarczy wpisać wybrany kolor. Odcień wanilii zalecamy łączyć z innymi kolorami (nie można wykonać całego łóżka w tym odcieniu, wyłącznie jakąś mniejszą część).

Na życzenie istnieje możliwość wykonania łóżka również w innym zestawieniu kolorystycznym. Łóżko może być jedno lub dwukolorowe. W takim przypadku jednak jest to zamówienie indywidualne, które wyklucza możliwość odstąpienia od umowy.

W skład łóżka wchodzą:

-  dwa materace poliuretanowe z pokrowcem bawełnianym na zamek (wysokość 8 cm, pokrowiec można prać)

- stelaże z drewna topoli, grubość 20 mm, szerokość 5 cm

- dwie szuflady na czterech kółkach (fronty wykonane z drewna litego, boki z laminatu)

Do zestawu dołączona jest przejrzysta instrukcja montażu.

Wymiary:

- 190 x 87 x 80 cm

kolor łóżka: inny kolor
Dodatkowe cechy łóżka: z szufladą, z dostawką
Materiał łóżka: drewno lite

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.4
19 klientów
głosowało