Banaby.pl   »   Dekoracje   /   Ścienne i okienne   /   Miarki wzrostu na ścianę   /   Dekoracja na ścianę - miarka, Ciekawskie zwierzątka

zniżki

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Dekoracja na ścianę - miarka, Ciekawskie zwierzątka

Piękna naklejka ścienna z motywem ciekawskich zwierzątek udekoruje idealnie każdy pokój dziecięcy i spodoba się wszystkim maluszkom. Naklejka pełni nie tylko .. więcej

Nasza cena: 46,8 Zł
Pierwotna cena: 53,5 Zł
Ocena produktu
4.3
19 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
6288-0 Dekoracja na ścianę - miarka, Ciekawskie zwierzątka 53,5 Zł 46,8 Zł chwilowo wyprzedane

Dekoracja na ścianę - miarka, Ciekawskie zwierzątka

Piękna naklejka ścienna z motywem ciekawskich zwierzątek udekoruje idealnie każdy pokój dziecięcy i spodoba się wszystkim maluszkom.

Naklejka pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale i praktyczną. Posiada bowiem specjalną miarkę, dzięki czemu rodzic może sprawdzać regularnie wzrost swojej pociechy. Naklejkę można przyklejać na każdej suchej i gładkiej powierzchni, np. drzwiach, oknie, lustrze lub meblach. Ewentualne zabrudzenia wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką. Po odklejeniu dekoracja nie pozostawia żadnych śladów na ścianie.

Dekoracji nie należy przyklejać na świeżo pomalowane ściany. W takim przypadku należy odczekać aż farba porządnie wyschnie, tj. minimalnie 2 tygodnie.

Naklejka została wykonana z matowej folii samoprzylepnej PCV. Nie zawiera żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji chemicznych i nie wydziela nieprzyjemnych zapachów.

- wymiary 160 x 90 cm

MOTYW: Zwierzęta

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.3
19 klientów
głosowało