Banaby.pl   »   Wszystko dla niemowląt   /   Przewijanie i kąpanie   /   Pieluszki   /   Pieluszki materiałowe PREMIUM 70*70 cm

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Pieluszki materiałowe PREMIUM 70*70 cm

Szukasz chłonnych, miękkich i wygodnych pieluszek dla swojego dziecka? Wybierz pieluszki materiałowe premium, które zapewnią maluszkowi najwyższy .. więcej

Nasza cena: od 68,1 Zł
Ocena produktu
4.1
27 Ocena produktu

Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
3784-2 Hello Kitty motyw dziecięcy (zdjęcia)
68,1 Zł
chwilowo wyprzedane

Pieluszki materiałowe PREMIUM 70*70 cm

Szukasz chłonnych, miękkich i wygodnych pieluszek dla swojego dziecka? Wybierz pieluszki materiałowe premium, które zapewnią maluszkowi najwyższy komfort!

Pieluszki wykonane zostały ze 100% bawełny, która dzięki specjalnej technologii tkania odznacza się doskonałą chłonnością i ekstremalną miękkością. Pieluszki są bardzo przyjemne w dotyku i mają wysoką gramaturę, przez co są jednym z najlepszych produktów na rynku. Naturalne materiały nie drażnią skóry dziecka i nie wywołują reakcji alergicznych. Pieluszki są również odporne na gotowanie i prasowanie.

Wszystkie cztery obrzeża są zszyte, dzięki czemu pieluszki nie odkształcają się na skutek prania i mają zwiększoną odporność mechaniczną. Obrzeża nie są wyłącznie zawinięte i fastrygowane, jak to ma miejsce w przypadku innych konkurencyjnych produktów! Zszyte obrzeża zapobiegają dodatkowo strzępieniu się materiału podczas prania.

Pieluszki premium wspomagają prawidłowy rozwój stawów biodrowych, a także są znacznie bardziej ekonomiczne i ekologiczne w porównaniu z pieluszkami jednorazowymi.

Pieluszki posiadają atest Czeskiego Instytutu Badań Tekstylnych dla dzieci poniżej trzeciego roku życia.

Skład: 100% bawełna, gramatura: 145 g/m2

Producent: Matějovský, gwarancja tradycji i jakości

Wymiary: 70x70 cm

W opakowaniu znajduje się pięć sztuk pieluszek.

więcej marki: Matějovský

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.1
27 klientów
głosowało