Banaby.pl   »   Meble dziecięce   /   Stoliki   /   Biurka   /   Biurko narożne L11

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Biurko narożne L11

Biurko jest bardzo ważnym meblem w pokoju każdego ucznia, ponieważ umożliwia dzieciom wygodne odrabianie zadań domowych oraz naukę. Piękne biurko narożne L11 .. więcej

Nasza cena: od 437,4 Zł
Ocena produktu
4.6
26 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
6774-0 zielony 437,4 Zł chwilowo wyprzedane
6774-2 fioletowy 501,5 Zł chwilowo wyprzedane

Biurko narożne L11

Biurko jest bardzo ważnym meblem w pokoju każdego ucznia, ponieważ umożliwia dzieciom wygodne odrabianie zadań domowych oraz naukę.

Piękne biurko narożne L11 pasuje do pokoju zarówno młodszego, jak również starszego dziecka. Można je umieścić w kącie i zaoszczędzić sporo miejsca.

Do dyspozycji są dwa warianty kolorystyczne w wersji dla dziewczynki i dla chłopca. Ładny odcień jesionu ożywi i dopełni pomieszczenie.

Mebel charakteryzuje się delikatnym i eleganckim designem. Został wykonany z wysokiej jakości materiału LTD, który jest bardzo trwały i łatwy do utrzymania w czystości. Posiada zaokrąglone krawędzie, które minimalizują ryzyko ewentualnego urazu.

Biurko można łączyć również z innymi meblami z kolekcji Lori, np. z łóżkiem, półką lub komodą. W ofercie znajdują się także komplety mebli do pokoi dziecięcych Lori 5, Lori 6 lub Lori 8.

Wymiary:

- wysokość 78 cm

- waga ok. 41 kg

- szerokość 96,5 cm

- głębokość 96,5 cm

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.6
26 klientów
głosowało