Banaby.pl   »   Meble dziecięce   /   Stoliki   /   Biurka   /   Biurko zdrowotne Amadeusz - Junior II

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Biurko zdrowotne Amadeusz - Junior II

Biurko zdrowotne Junior II jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich uczniów. Ułatwia zachowanie prawidłowej postawy u dziecka i pozwala na tzw. „dynamiczne .. więcej

Nasza cena: od 2 310,1 Zł
Ocena produktu
4.6
17 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
5371-0 niebieski 2 310,1 Zł chwilowo wyprzedane
5371-3 zielony 2 310,1 Zł chwilowo wyprzedane
5371-4 akacja 2 310,1 Zł chwilowo wyprzedane

Biurko zdrowotne Amadeusz - Junior II

Biurko zdrowotne Junior II jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich uczniów. Ułatwia zachowanie prawidłowej postawy u dziecka i pozwala na tzw. „dynamiczne siedzenie”, które chroni przed bólem i schorzeniami kręgosłupa.

Biurko można ustawić w zależności od indywidualnych potrzeb dziecka, dzięki czemu mebel rośnie razem z dzieckiem. Posiada regulowany kąt pochylenia blatu w zakresie 0 - 60 stopni, który odciąża odcinek szyjny kręgosłupa i chroni przed tzw. okrągłymi plecami.

Specjalny tłok umożliwia regulację wysokości blatu w zakresie 53 - 80 cm, dlatego też przy biurku można zarówno siedzieć, jak i stać.  Możliwość dostosowania sposobu pracy oraz dynamika siedzenia z pewnością spodoba się każdemu.

Biurko posiada wygodny system regulacji, który umożliwia zmianę wysokości w ciągu kilku sekund. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Manipulacja jest bezpieczna i prosta, dzięki czemu poradzi sobie z nią każde dziecko.

Mebel wyposażony jest także w 2 wygodne kółeczka, specjalną półeczkę do przechowywania różnych przyborów oraz dolną listwę, która chroni przed zsuwaniem się przedmiotów w przypadku przechylenia.

Biurko Amadeusz Junior II posiada szereg certyfikatów zdrowotnych i spełnia krajowe oraz zagraniczne normy obciążeniowe i ergonomiczne. Mebel jest niezwykle solidny i trwały. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów i cechuje się długą żywotnością.

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.6
17 klientów
głosowało